Konferencja Kliwent Event odbędzie się w dniach 18–19 maja 2017 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W tym roku po raz pierwszy będzie trwała przez dwa dni. Pierwszego dnia, w godzinach od 10:00–18:00, w salach dydaktycznych AGH, odbędą się warsztaty szkoleniowe związane z projektowaniem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. Następnego dnia w Centrum Dydaktyki AGH (Pawilon U2) odbędzie się część seminaryjna.

W konferencji „Kliwent Event” wezmą udział następujące firmy: Carrier, Fläkt Group, Flowair, Frapol, Harmann, Klima-Therm, Mercor, Rosenberg, Smay, Swegon i Venture Industries. Uczestnicy wydarzenia - szczególnie zaś studenci zainteresowani branżą HVACR - będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu projektowania i stosowania innowacyjnych rozwiązań.

Udział w szkoleniach oraz seminarium jest bezpłatny. Szkolenia wymagają wcześniejszej rejestracji. Na część seminaryjną rejestracja nie jest obowiązkowa, ale organizatorzy zachęcają do wcześniejszych zgłoszeń.

Bieżące informacje dotyczące tematów szkoleń i prelekcji można znaleźć na stronie Koła oraz fanpage’u wydarzenia.

Portal HVACR.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.