Patronaty

RENEXPO® Poland – wokół pomp ciepła

Fotowoltaika i pompy ciepła zdominowały tegoroczne, czwarte już Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® w Warszawie.

Konferencja HVACR - 19.11.2014 Zabrze

Informujemy, że nastąpiła ważna zmiana organizacyjna: udział słuchaczy w wydarzeniu jest bezpłatny! Publikujemy formularz uczestnictwa w Konferencji HVAC&R w Zabrzu.

Ruszają targi RENEXPO Poland 2014

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® odbywają się w dniach 23-25 września 2014 roku, w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

XLVI Dni Chłodnictwa o energooszczędności

Trwają przygotowania do największej polskiej konferencji chłodniczej - Dni Chłodnictwa, odbywającej się 19-20.11.2014, pod hasłem "Energooszczędne rozwiązania techniczne urządzeń i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła".

Konferencja branży HVACR w Zabrzu

19 listopada w Zabrzu, w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym Politechniki Śląskiej odbędzie się branżowa konferencja „HVAC&R - szanse, zagrożenia, badania, najnowsze technologie oraz nowości w branży”.

Nowe produkty i wiedza ekspercka na Kongresie Pożarnictwa 2014

Zakończył się Kongres Pożarnictwa 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Prezentacje produktów i rozwiązań, mini-targi firm branżowych, możliwość spotkań z ekspertami przyciągnęły liczną grupę specjalistów ochrony przeciwpożarowej budynków.

Kongres Pożarnictwa 2014

Już 24 lipca w Warszawie odbędzie się Kongres Pożarnictwa - wydarzenie skierowane do specjalistów zajmujących się planowaniem, projektowaniem, przygotowywaniem i realizacją inwestycji budowlanych.

Na AGH odbyła się pierwsza konferencja Kliwent Event

Konferencja Kliwent Event była pierwszą studencką inicjatywą koła naukowego Kliwent, działającego przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii AGH. Wydarzenie pozwoliło studentom zainteresowanych branżą HVAC na pogłębienie i poszerzenie swej wiedzy.

Konferencja Kliwent-Event - nowa tradycja w branży HVAC

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie uważana jest za uczelnię bardzo aktywną na polu wspópracy nauki z przemysłem. W ten nurt wpisuje się Koło Naukowe Wentylacji i Klimatyzacji Przemysłowej KN Kliwent, inicjując nowe wydarzenie, mające zaangażować studentów, pracowników naukowych oraz firmy z branży HVAC.