Patronaty

Trwa sezon Kongresów Pożarnictwa 2015

Po bardzo udanych spotkaniach z cyklu Kongres Pożarnictwa 2015 we Wrocławiu (18 lutego) i Gdańsku (17 marca), organizator - DND Project - zaprasza na kolejne konferencje. Najbliższa już 16 kwietnia w Katowicach.

Dzień Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego 2015

Koło Naukowe Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej organizuje po raz trzeci Dzień Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego (DBPiE). Wydarzenie odbędzie się 23 kwietnia 2015 przy współpracy z Wielkopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa

Udany Kongres PROCLIMATE 2015

Współczesna gospodarka jest ściśle związana i w dużej mierze zależna od branży techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej - to główny wniosek z drugiego Międzynarodowego Kongresu PROCLIMATE, który 4. marca odbył się w Warszawie.

Kongres PROCLIMATE wraca po 6 latach!

Krajowe Forum Chłodnictwa, we współpracy z Europejskim Partnerstwem dla Energii i Środowiska Naturalnego, organizuje międzynarodowe spotkanie wszystkich zainteresowanych chłodnictwem, klimatyzacją i pompami ciepła - Kongres PROCLIMATE.

Co nowego w chłodnictwie i klimatyzacji

Konferencja “Efektywność energetyczna instalacji..." miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja jest chętnie odwiedzana przez techników chłodnictwa i klimatyzacji, którzy mogą tu zdobyć najnowsze informacje o wpływie prawa na ich branżę.

Dni Chłodnictwa 2014

Późną jesienią Poznań tradycyjnie staje się miejscem spotkań środowiska naukowego i firm chłodniczych. Podczas Dni Chłodnictwa, przez dwa dni przeplatają się naukowe referaty i prezentacje firmowe.

Chłodnictwo&Klimatyzacja zaprasza na doroczną konferencję

Efektywność energetyczna instalacji – projektowanie, montaż/serwis i eksploatacja w kontekście nowych legislacji europejskich i polskich. Takie hasło przyświecać będzie XIII Konferencji miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja.

IV Warsztaty Amoniakalne w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji zaprasza specjalistów branży HVACR na IV Warsztaty Amoniakalne - Teraźniejszość i przyszłość amoniakalnych instalacji chłodniczych.