Patronaty

Kongres PROCLIMATE wraca po 6 latach!

Krajowe Forum Chłodnictwa, we współpracy z Europejskim Partnerstwem dla Energii i Środowiska Naturalnego, organizuje międzynarodowe spotkanie wszystkich zainteresowanych chłodnictwem, klimatyzacją i pompami ciepła - Kongres PROCLIMATE.

Co nowego w chłodnictwie i klimatyzacji

Konferencja “Efektywność energetyczna instalacji..." miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja jest chętnie odwiedzana przez techników chłodnictwa i klimatyzacji, którzy mogą tu zdobyć najnowsze informacje o wpływie prawa na ich branżę.

Dni Chłodnictwa 2014

Późną jesienią Poznań tradycyjnie staje się miejscem spotkań środowiska naukowego i firm chłodniczych. Podczas Dni Chłodnictwa, przez dwa dni przeplatają się naukowe referaty i prezentacje firmowe.

Chłodnictwo&Klimatyzacja zaprasza na doroczną konferencję

Efektywność energetyczna instalacji – projektowanie, montaż/serwis i eksploatacja w kontekście nowych legislacji europejskich i polskich. Takie hasło przyświecać będzie XIII Konferencji miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja.

IV Warsztaty Amoniakalne w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji zaprasza specjalistów branży HVACR na IV Warsztaty Amoniakalne - Teraźniejszość i przyszłość amoniakalnych instalacji chłodniczych.

RENEXPO® Poland – wokół pomp ciepła

Fotowoltaika i pompy ciepła zdominowały tegoroczne, czwarte już Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® w Warszawie.

Konferencja HVACR - 19.11.2014 Zabrze

Informujemy, że nastąpiła ważna zmiana organizacyjna: udział słuchaczy w wydarzeniu jest bezpłatny! Publikujemy formularz uczestnictwa w Konferencji HVAC&R w Zabrzu.

Ruszają targi RENEXPO Poland 2014

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® odbywają się w dniach 23-25 września 2014 roku, w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

XLVI Dni Chłodnictwa o energooszczędności

Trwają przygotowania do największej polskiej konferencji chłodniczej - Dni Chłodnictwa, odbywającej się 19-20.11.2014, pod hasłem "Energooszczędne rozwiązania techniczne urządzeń i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła".

Konferencja branży HVACR w Zabrzu

19 listopada w Zabrzu, w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym Politechniki Śląskiej odbędzie się branżowa konferencja „HVAC&R - szanse, zagrożenia, badania, najnowsze technologie oraz nowości w branży”.