Pierwsze polskie targi Aqua-Therm odbędą się w warszawskim Centrum Expo XXI, jednocześnie z targami budowlano-wnętrzarskimi Warsaw Build 2015. Wydarzenie adresowane jest do branży HVAC, sanitarnej i związanej z basenami. Kierowane jest do instalatorów, architektów, deweloperów, inżynierów, specjalistów chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania, a także dystrybutorów.

Od 16 do 18 września wystawcy z kraju i zagranicy (zapowiedzieli się m.in. wystawcy z Włoch, Turcji, Chin, Litwy czy Ukrainy) przedstawią zarówno swoje flagowe produkty, jak i nowości z zakresu rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, saun i basenów, technologii grzewczo-chłodniczych; wewnętrznych instalacji sanitarnych.

Podczas Aqua-Therm Warsaw odbędzie się m.in. XIII Kongres INSTALEXPO, poświęcony najnowszym technologiom i kierunkom rozwoju rynku instalacji w Polsce. Konferencja, organizowana 17 września 2015 r. przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji, przewiduje panele dyskusyjne z udziałem ekspertów i gości, a także uroczyste rozstrzygnięcie konkursu o statuetkę „Złotego Instalatora” dla najlepszych wyrobów w polskiej branży instalacyjnej.

Targi Aqua-Therm, obecne na świecie od 20 lat, odbywają się w regionie wschodnim Europy i w krajach azjatyckich. Co roku organizowane są w Czechach (19 edycji), Rosji (20 edycji), Ukrainie (15 edycji), Kazachstanie (6 edycji), Azerbejdżanie (5 edycji), ciesząc się ogromnym zainteresowaniem firm i ekspertów branży.

Wstęp na targi oraz na towarzyszące wydarzenia meryrtoryczne jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji online.


Informacje praktyczne

Miejsce:
Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia:

  • 16 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)
  • 17 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)
  • 18 września godz. 2015 10:00-15:00 (dzień otwarty)

Więcej informacji o Targach.