Pierwsze wiadomości o Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2015

Komentarze: 0
Podajemy pierwsze wiadomości o 13. (oby szczęśliwych) Międzynarodowych Targach Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja" w Warszawie.

Forum Wentylacja/Salon Klimatyzacja odbędzie się w dniach 3-4 marca 2015 (wtorek i środa), w warszawskim Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c. Tradycyjnie już, spotkanie połączy seminaria branżowe i wystawę producentów i dystrybutorów produktów i rozwiązań z zakresu wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

Organizator, Stowarzyszenie Polska Wentylacja, zaplanował - już po raz trzeci - Arenę Technologii, czyli ekspozycję pokazującą produkty z danego obszaru rynkowego. W tym roku były to rekuperatory i małe centrale wentylacyjne. Rok 2015 będzie należał do dwóch grup produktów - będą to klimatyzatory i wentylatory dachowe. - Arena Technologii zlokalizowana jest w centralnej części wystawy i stanowi otwartą przestrzeń łatwo dostępną dla zwiedzających - podaje Stowarzyszenie.

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja to już tradycyjnie impreza B2B, która ewoluowała od ok. 20 wystawców (2003 rok), zebranych w Hotelu Gromada do ponad 120 wystawców, prezentujących swoją ofertę na ponad 5000 m2 hali wystawienniczej MT Polska. W roku 2014 imprezę odwiedziło 3000 osób. 90% odwiedzających to specjaliści branżowi, w tym:

30% projektanci,
27% wykonawcy/ instalatorzy,
23% handlowcy,
20% różni specjaliści.

Portal HVACR.pl od początku swego powstania jest patronem medialnym i aktywnym uczestnikiem Forum. Jako pierwsi opisujemy podukty, które będą pokazywane na targach; prezentujemy targowych debiutantów; przedstawiamy różne punkty widzenia na temat targów i autorskie relacje. O edycji 2014 pisaliśmy m.in.:

Wrażenia na gorąco po pierwszym dniu

Najciekawsze produkty

Autorski fotoreportaż

FWSK według wystawców

FWSK według zwiedzających

Do zobaczenia w Warszawie!

Autor: redakcja (redakcja)

Komentarze (0)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Załóż konto