Firma Emco stanowi część holdingu Erwin Müller Gruppe Lingen, oferującego zaawansowane rozwiązania technologiczne. W obszarze klimatyzacji (dział Emco-Klima) firma oferuje konwektory podłogowe, nawiewniki, centrale wentylacyjne i inne systemowe rozwiązania wentylacyjno-klimatyzacyjne. 

Jedno z takich rozwiązań - wciąż rzadko spotykanych na rynku polskim - firma zaprezentuje podczas tegorocznych targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. Więcej o targowym debiucie powiedziała HVACR.pl Dyrektor Zarządzająca firmy, Agnieszka Zarenkiewicz.

 

Emco - polski oddział firmy wentylacyjnej z tradycjamiHVACR.pl: Są Państwo wystawcą FWSK po raz pierwszy. Skąd taka decyzja?

Agnieszka Zarenkiewicz: W zeszłym roku odwiedziliśmy Targi FWSK jako zwiedzający. Całość wywarła na nas pozytywne wrażenie. Uważamy, że jest to ciekawe wydarzenie branżowe i miejsce, gdzie warto prezentować i promować swoje produkty. 

HVACR.pl: Czym będą Państwo przyciągać gości na swoje stoisko?

Agnieszka Zarenkiewicz: Produkt, który będziemy prezentować, jest mało rozpowszechniony na rynku polskim. Myślę, że tego rodzaju rozwiązanie techniczne zaciekawi przede wszystkim projektantów instalacji wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, jak również firmy wykonawcze oraz inwestorów. Jest to decentralne urządzenie wentylacji fasadowej emcotherm UZS - wysokosprawne i energooszczędne urządzenie do zabudowy w podłodze z funkcją grzania, chłodzenia oraz wentylacji, z silnikiem w technologii EC.

HVACR.pl: Jakie cele Państwu przyświecają, co chcieliby Państwo osiągnąć dzięki udziałowi w imprezie?

Agnieszka Zarenkiewicz: Mamy nadzieję zainteresować osoby z branży prezentowanym rozwiązaniem technicznym, co zaowocuje w przyszłości ciekawymi realizacjami szytymi na miarę potrzeb klientów.

Firma EMCO prezentuje system UZS na stoisku nr 72.