Wywiady (Klimatyzacja)

PASCAL - nagroda dla projektantów HVACR

Stowarzyszenie Polska Wentylacja od roku 2015 przyznaje specjalną nagrodę branżową PASCAL - za wyróżniające się projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia.

Czas dużych inwestycji w przyszłościową markę

Wojciech Pawłowski, Area General Manager Poland & Ukraine w Johnson Controls International, opowiedział HVACR.pl o tym, jak powstanie spółki joint venture Johnson Controls-Hitachi Air Conditioning Solutions wpływa na działanie Johnson Controls Int.

Scrol z premierą produktową i gotowością do dialogu na FW-SK

Marka Solano ze sztandarowym rooftopem i obietnica, że żaden gość FW-SK nie poczuje się rozczarowany wizytą na stoiskach Solano i Scrol (45 i 47). Firma Scrol opowiada HVACR.pl, jak przygotowała się do najważniejszego spotkania branżowego w Polsce.

VENACLIMA - debiut i premiery na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

VENACLIMA jest jednym z tegorocznych debiutantów na Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. Ciekawe propozycje dla projektantów i instalatorów oraz fachowe wsparcie w zakresie urządzeń chłodniczych - wszystko to czeka na zwiedzających na stoisku nr 152.

15 lat w nawiewnikach - zobowiązuje!

O ścisłej specjalizacji w wymagającej produkcji i niełatwym rynku polskim z punktu widzenia jednej z najbardziej znanych polskich firm nawiewnikowych - CWK - opowiada jej szef i założyciel Ryszard Kubajewski.

Dla Mitsubishi Electric (LES) Polska jest ważnym rynkiem

Od blisko dwóch lat Piotr Gęśla, jako dyrektor polskiego oddziału Mitsubishi Electric - Living Environment Systems - przygotowywał grunt dla samodzielnych struktur firmy w Polsce. 1 stycznia 2015 roku polski oddział oficjalnie rozpoczyna pracę.