Co zdecydowało o Państwa udziale w targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020?

W poprzednich latach bywaliśmy na targach w charakterze zwiedzająch, ale nasze urządzenia były prezentowane jako OEM przez producentów wentylatorów jako sterowniki do ich urządzeń. W tym roku postanowiliśmy samodzielnie zaprezentować pełną gamę naszych produktów.

Jakie produkty zaprezentujecie Państwo na stoisku i do jakiej grupy zwiedzających będzie skierowana Państwa oferta?

Prezentujemy przede wszystkim nasze nowe detektory do sterowania wentylacją bytową w garażach wielostanowiskowych oraz zestawy do wykrywania metanu w kotłowniach. Są to propozycje skierowane do firm z branży wentylacyjnej i elektrycznej. Dla firm zajmujących się klimatyzacjami mamy natomiast nowoczesne detektory wycieku czynników chłodniczych oraz dwutlenku węgla, również takie dedykowane do nowoczesnych biurowców czy hoteli. Właśnie tutaj, na Forum Wentylacji, premierę mają nasze nowe detektory pomieszczeniowe - są to innowacyjne produkty typu smart, komunikujące się z użytkownikiem bezprzewodowo, czyli doskonale wpisujące się w koncepcję IoT - internetu rzeczy.

Co wyróżnia Państwa ofertę wśród innych podobnych?

Projektując urządzenia kierujemy się życzeniami i wskazówkami naszych Klientów. Staramy się, aby urządzenia miały dokładnie to co jest im potrzebne, unikamy zbytniego skomplikowania, dbając jednocześnie o pełną kompatybilność wsteczną wszystkich wersji detektorów. Zawsze też ważna dla nas jest wysoka jakość obsługi klientów.

Czy produkty marki Hekato to produkt seryjny czy raczej „pod klienta"?

Nasze urządzenia spełniają obowiązujący na rynku standard i w tym sensie można je nazwać rozwiązaniem półkowym, natomiast pod względem sprzętowym i programowym są przygotowane do kastomizacji. Prawie wszystkie nasze urządzenia możemy w jakiejś części modyfikować i dostosować do potrzeb konkretnej inwestycji.

Z jakiego produktu lub systemu jesteście Państwo dumni?

Jesteśmy dumni z wszytskich naszych urządzeń, ze względu na ich niezawodność, ekonomiczność i funkcjonalność. Szczególnie jesteśmy dumni z naszego najnowszego, już sprawdzonego na kilku obiektach i działającego z powodzeniem urządzenia tj. detektora wycieku czynników chłodniczych. Detektor PDCF jest doskonałym przykładem produktu stworzonego na bazie potrzeb wskazywanych przez naszych klientów. Urządzenie to w pełni zaspokaja wymogi techniczne inwestorów, a w połączeniu z nieszablonowym designem, pozwala na jego instalacje w nowoczesnych pomieszczeniach.

Na pytania naszej redakcji odpowiadała Małgorzata Dylewska - kierownik działu handlowego HEKATO POLSKA Sp. z o.o. S-K. 

Zapraszamy na stoisko nr 4 Hekato Electronics podczas Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020 w Warszawie.