HVACR.pl: Co zdecydowało o Państwa udziale w targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020?

Paweł Oczek, Procogaz HVAC Sp. z o.o.: Targi Forum Wentylacja są nam znane jako największe targi w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w Polsce. Skłaniam się więc do stwierdzenia, że są również najistotniejszym branżowym wydażeniem w kraju. Stąd też nasza decyzja o udziale w tegorocznej edycji jako firmy, która w zakresie urządzeń wentylacyjnych dopiero raczkuje.


Co chcieliby Państwo osiągnąć dzięki udziałowi w imprezie?

Przede wszystkim chcemy dotrzeć do tej grupy ludzi, dla których jesteśmy nieznani.
Udział w targach daje właśnie tą możliwość. Docieramy bezpośrednio do ludzi zainteresowanych, przyjeżdżających z różnych regionów kraju i zagranicy. Myślę, że każdy się zgodzi, iż niemożliwym by było osiągnąć choćby zbliżoną efektywność w kontaktach handlowych jeżdżąc do każego potencjalnego odbiorcy z osobna.


Jaka grupa zwiedzających znajdzie najwięcej dla siebie na Państwa stoisku i co Państwo dla nich przygotowali?

Są to przede wszystkim firmy monterskie, instalatorzy jak również inwestorzy i projektanci. Na naszym stoisku będzie można zapoznać się produktami z dwóch nurtów naszej działalności. Po pierwsze będą to różnego typu filtry kanałowe od najprostrzych po te bardziej zaawansowane, dokładne z automatycznym systemem regulacji. Pochwalimy się również naszymi rekuperatorami. Po drugie, jako długoletni producent metalowych płaszczy ochronnych na izolację termiczną, zapewne zaprezentujemy się i w tym zakresie.
Warto też wspomnieć, że na naszym stoisku będzie można zapoznać się również z ofertą filtrów opartych o węgiel aktywny naszego partnera tj. firmy BODIM. Do obejżenia udostępniony zostanie filtr antysmogowy obsługujący przepływ do 500 m3/h.

 

Procogaz HVAC Sp. z o.o. jako spółka funkcjonuje na rynku od 2011 roku i działa na kilku frontach skupiając się m.in. wokół branży HVAC. W Polsce główny zakres działania firmy obejmuje szeroko pojmowane izolacje w przemyśle i budownictwie. Na przełomie 2018/2019 roku Spółka zajęła się również projektowaniem i produkcją urządzeń wentylacyjnych pod marką BOE Ventiair.

Procogaz HVAC Sp. z o.o. na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020 znajdziecie na stoisku nr 155.