Grupa Jeremias jest wiodącym producentem systemów odprowadzania spalin oraz systemów wentylacyjnych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy zawiera rozwiązania przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania. W tym roku podczas debiutu targowego na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja Jeremias pokaże ofertę dla sektora mieszkaniowego, komercyjnego, a także przemysłowego.

O planach związanych z udziałem w targach opowiedział portalowi HVACR.pl Ernest Rudziński - Koordynator działu wdrożeń i rozwoju produktów HVAC w Jeremias Sp. z o.o.

HVACR.pl: Jaka grupa zwiedzających znajdzie najwięcej dla siebie na Państwa stoisku i co Państwo dla nich przygotowali?

Ernest Rudziński: Liczymy, że nasze stoisko numer 103 odwiedzą branżyści projektujący instalacje wentylacyjne w budynkach mieszkalnych i komercyjnych jak również projektanci specjalizujący się w planowaniu przemysłowych instalacji wentylacyjnych. Zapraszamy również instalatorów do zapoznania się z naszą ofertą a także inwestorów, którzy stoją przed wyborem odpowiednich rozwiązań wentylacyjnych.

HVACR.pl: Co zdecydowało o Państwa udziale w targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja?

E.R. Naszym zdaniem na chwilę obecną Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja jest najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce. Tutaj mamy świetną okazję, żeby spotkać się ze wszystkimi, którzy są ściśle związani zarówno z projektowaniem, jak i wykonawstwem systemów wentylacyjnych. Dodatkowo mamy sposobność bezpośredniego monitorowania rozwiązań oraz nowych trendów w branży wentylacyjnej.

HVACR.pl: Jakie cele postawiła sobie firma na polskim rynku na rok 2016 i jak udział w FW-SK może pomóc w ich realizacji?

E.R.: Marka Jeremias od wielu lat na rynku instalacyjnym postrzegana jest jako producent wysokiej jakości systemów spalinowych. Od wielu lat zajmujemy się również wytwarzaniem prefabrykowanych kanałów wentylacyjnych o różnorodnych cechach i zastosowaniach, dlatego bieżący rok planujemy przeznaczyć na zwiększenie rozpoznawalności marki Jeremias w branży wentylacyjnej. Naszym zdaniem udział w Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja będzie dobrą okazją, aby się spotkać się i nawiązać dialog z potencjalnymi klientami.

Dziękujemy za rozmowę!