2KAN jest producentem prefabrykatów wentylacyjnych. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Opacz Kolonia k. Warszawy, ale realizuje zlecenia z całej Polski. W oferta obejmuje szeroki zakres produktów: przewody oddymiające typu 2KP, kanały i kształtki prostokątne, kanały i kształtki okrągłe, osprzęt wentylacyjny, profile i narożniki ramkowe. Wszystkie mają niezbędne dopuszczenia i atesty. 

W tym roku, firma po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę i perspektywy rozwoju podczas Forum Wentylacja/Salon Klimatyzacja. Niektóre plany rozwoju, w tym te związane z udziałem w targach, zdradza Sylwia Stanisławska, właścicielka 2KAN.

HVACR.pl: Co zdecydowało o Państwa udziale w tegorocznych targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja?
Sylwia Stanisławska:
Rok 2015 to czas dużych zmian w naszej firmie. Zaczęliśmy mocnym akcentem - na początku roku rozpoczęliśmy sprzedaż dwóch nowych produktów - stalowych przewodów oddymiających typu 2KP oraz profili i narożników ramkowych. Tę rozszerzoną ofertę chcemy zaprezentować zwiedzającym, gdyż jesteśmy na Mazowszu jedynym producentem stalowych systemów oddymiających.

HVACR.pl: Jaka grupa zwiedzających znajdzie najwięcej dla siebie na Państwa stoisku i co Państwo dla nich przygotowali?
Sylwia Stanisławska: Produkujemy prefabrykaty wentylacyjne, w związku z tym wizyta na naszym stoisku będzie najciekawsza dla instalatorów i hurtowników. Jednakże, naszymi niektórymi produktami będziemy chcieli zwrócić uwagę także projektantów. Jestem przekonana, że na naszym stoisku każdy znajdzie coś, co go zainteresuje - zarówno na swoje obecne potrzeby, jak i na przyszłość. Zapraszam!

HVACR.pl: Jakie cele Państwu przyświecają, co chcieliby Państwo osiągnąć dzięki udziałowi w imprezie?
Sylwia Stanisławska: Naszym celem jest oczywiście pozyskanie nowych odbiorców, a co za tym idzie - wzrost sprzedaży. Targi to także doskonała okazja do spotkania i rozmów o oczekiwaniach klientów. Chcemy naszą ofertę wciąż rozwijać i dostosowywać do zmieniających się wymogów rynkowych. Już teraz mogę zdradzić, że w drugiej połowie roku zaplanowaliśmy wdrożenie inwestycji związanych z udoskonaleniem dotychczas oferowanych produktów, a także otwarcie nowej hali produkcyjnej.