EURO-CLIMA Sp. z o.o., generalny dystrybutor oraz przedstawiciel marki KAISAI, należy do Grupy KLMA-THERM S.A. - To pozwala marce KAISAI na bardzo dużą elastyczność w działaniu oraz natychmiastową reakcję na aktualne potrzeby rynku - mówi Wojciech Białas, Prezes Zarządu firmy. - Rynek HVAC w Polsce jest pełnym odzwierciedleniem ustabilizowanego rynku europejskiego. Można już pokusić się o stwierdzenie, iż rynek klimatyzacji w Polsce zmierza w kierunku polaryzacji - wszystkie liczące się marki klimatyzacji reprezentowane są przez dobrze funkcjonujące organizacje, a liczba małych organizacji bez zaplecza organizacyjno-finansowego z roku na rok spada.

W nadchodzącym sezonie, firma zaproponuje nowe klimatyzatory ścienne serii FOCUS (SCOP 3.8, klasa energetyczna A++) w bardzo atrakcyjnych cenach oraz klimatyzatory kanałowe BIG ON-OFF o mocy od 22 kW. - Dużą wagę przywiązujemy do lojalności naszych partnerów handlowych i w odniesieniu do tych firm, które w znaczący sposób promują nasze urządzenia, mamy do zaproponowania bardzo atrakcyjne warunki handlowe - podkreśla Wojciech Białas.

Zdaniem Wojciecha Białasa, Forum Wentylacja i Salon Klimatyzacja jest dobrym miejscem do premiery najnowszych rozwiązań. - Udział w imprezie stanowi znakomitą okazję, żeby zapoznać się z najnowszymi tendencjami na rynku HVAC w Polsce oraz odbyć szereg spotkań, rozmów oraz konsultacji z potencjalnymi odbiorcami - dodał.