Aktualności (Klimatyzatory)

Kaisai - nowy katalog, nowy cennik 2017/2018

FG Poland zaprasza do zapoznania się z najnowszymi publikacjami dotyczącymi urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Kaisai. Dostępny jest aktualny katalog urządzeń (2017/2018) oraz cennik produktów.

Kwietniowe szkolenia Lindab - ostatnie wolne miejsca!

Ostatnie miejsca na szkoleniach Lindab (20 i 21 kwietnia w Krakowie i Wrocławiu)! Zapraszamy projektantów, firmy instalacyjne i profesjonalistów branży HVAC na bezpłatne seminaria szkoleniowe poświęcone najnowszym rozwiązaniom firmy.

THERMOSILESIA CoolDay

Rusza THERMOSILESIA CoolDay - cykl spotkań szkoleniowych organizowanych w różnych częściach Polski przez dystrybutora klimatyzacji THERMOSILESIA oraz firmę LG.

Klima-Therm po 20 latach zmienia logo

Niedawno informowaliśmy o zmianie logo Klimoru - a teraz czas na nową identyfikację wizualną Klima-Therm. Pierwszy raz w 20-letniej działalności firma zmienia logo, podkreślając w ten sposób przełomowe zmiany, które dokonały się w jej historii.

Akademia Lindab z mocnym początkiem 2017 roku

Rozpoczyna się kolejna seria szkoleń w Akademii Lindab, stanowiącej program szkoleniowy firmy Lindab. Można planować praktyczne szkolenia (płatne i bezpłatne) z zakresu klimatyzacji i wentylacji na najbliższe pół roku!

Mitsubishi Electric Group z nowościami produktowymi

Podczas targów Chillventa 2016 w Norymberdze firma Mitsubishi Electric prezentowała się wspólnie z Climaveneta i RC Group – firmami, które w 2015 roku dołączyły do Mitsubishi Electric Group. Na trzech stoiskach można było poznać nowości produktowe.

Najnowszy cennik firmy Lindab

Informujemy o aktualizacji cenników i katalogów marki Lindab - obowiązujący od lipca tego roku cennik został zaktualizowany we wrześniu.

Aktualne katalogi Lindab

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami Lindab, prezentującymi pełen przekrój oferty firmy w obszarze HVACR - do pobrania bezpośrednio z HVACR.pl!