Podczas konferencji firma SEACE z siedzibą w Amsterdamie ogłosiła, że rozpoczyna działalność jako nowa europejska organizacja zajmująca się rozwiązaniami klimatyzacyjnymi. Wśród 140 uczestników znaleźli się partnerzy biznesowi oraz przedstawiciele firmy Samsung odpowiedzialni za europejski rynek. 

Podczas konferencji goście otrzymali dodatkowe informacje o projekcie SEACE, poznali strategię, a także najważniejsze cele i działania – w ujęciu krótko i długookresowym. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania nowej linii klimatyzatorów Wind-Free™ Cassette. Goście zaproszeni zostali do udziału w sesjach poświęconych rozwiązaniom klimatyzacyjnym dla osób prywatnych, sklepów, hoteli i biur.

 

SEACE Sales Conference 2018_speech SEACE President - Mr Wim Vangeenberghe

 

- Ta konferencja jest dla nas ważnym etapem rozwoju – skomentował Wim Vangeenberghe, prezes SEACE. - Od teraz jesteśmy nowym europejskim oddziałem firmy, wyspecjalizowanym w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia. Nasze wieloletnie zaangażowanie pozwoliło zdobyć zaufanie ważnych partnerów biznesowych, a doskonałe opinie tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Jesteśmy pewni, że nasze plany na przyszłość także przyniosą spodziewane korzyści.

Kolejnym krokiem, który ma na celu wyróżnienie oferty i rozwiązań jest uruchomienie dedykowanej strony internetowej SEACE pod adresem www.samsung.com/climate. Docelowo będzie ona dostępna w 25 wersjach językowych. Oczywiście planowana jest ekspansja na inne europejskie rynki. Nowa strona internetowa posiada intuicyjny interfejs, daje dostęp do szczegółowych informacji o produktach, opisuje rozwiązania dla konkretnych segmentów rynku, a także innowacyjne rozwiązania klimatyzacyjne firmy Samsung.


Informacje o produktach Wind-FreeTM Cassette
Podczas konferencji handlowej SEACE firma Samsung po raz pierwszy zaprezentowała nową linię klimatyzatorów Wind-Free™ Cassette na 2018 rok, która obejmuje wersję produktu na rynek europejski - 4-Way Cassette. To innowacyjne urządzenie - w trybie Wind-Free™ - delikatnie rozprasza powietrze za pośrednictwem 10 000–15 700 mikrootworów. Tym samym eliminuje nieprzyjemne podmuchy zimna i sprawia wrażenie „nieruchomego powietrza”*, znacząco zwiększając komfort.
Klimatyzator 4-Way Cassette wyposażono w szeroką, dostosowaną łopatkę, która jest o 31 proc. większą niż w przypadku urządzeń konwencjonalnych. Ten element nawet dwukrotnie zwiększa wyrzut powietrza i gwarantuje lepszą cyrkulację w pomieszczeniach zamkniętych. Kolejną zaletą modelu 4-Way Cassette są technologie, takie jak Samsung Super Plasma Ion (SPI). Mają one wpływ na jakość powietrza wewnętrznego dzięki ultra dokładnej filtracji i inteligentnym czujnikom ruchu i wilgoci, co wpływa na ograniczenie zużycia energii.

Samsung Wind-FreeTM Cassette 

 

* Organizacja ASHRAE (the American Society of Heating, Refrigerating and Air-Conditioning Engineers) podaje następującą definicję terminu „nieruchome powietrze”: prąd powietrza, którego prędkość wynosi mniej niż 0,15 m/s, z uwzględnieniem braku ciągów zimnego powietrza.

Informacje o firmie Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. (SEACE)
Od wprowadzenia na rynek pierwszego klimatyzatora w 1974 roku firma Samsung Electronics szybko rozszerzyła globalne działania w branży. W 2005 roku firma weszła na europejski rynek klimatyzacji komercyjnych. Ze względu na szybki wzrost i wsparcie długoterminowej działalności w Europie firma Samsung Electronics w 2017 roku założyła spółkę Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. (SEACE) z siedzibą w Amsterdamie (Holandia). Jej powołanie ma na celu umacnianie i koncentrację działalności w zakresie sprzedaży w ponad 30 europejskich krajach. Firma SEACE oferuje kompleksowe szkolenia techniczne w zakresie klimatyzacji i inteligentnych rozwiązań budowlanych, świadczy wsparcie posprzedażowe, a także wspomaga technologicznie partnerów przemysłowych. Firma SEACE rozwija się, aby jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb klientów europejskich, w tym właścicieli sklepów, hoteli, biur i domów. Działalność spółki obejmuje szeroki zakres zagadnień, takich jak chłodzenie, grzanie, ogrzewanie wody, przechowywanie żywności i inteligentne rozwiązania budowlane.