Aktualności (Wentylacja)

Blåkläder - teraz także w Polsce

Topowa jakość i szybki, kompleksowy serwis – tym połączeniem firma Blåkläder zamierza zdobyć polski rynek odzieży roboczej dla profesjonalistów.

Wydarzenia HVACR 2020

Dwie ważne światowej rangi wystawy HVAC&R odbędą się w pierwszym kwartale przyszłego roku: AHR Expo w USA, Climate World w Rosji i Mostra Convegno Expocomfort we Włoszech.

EVOlucja KLIMOR - cykl szkoleń dla projektantów

Podczas 17 spotkań na terenie Polski, inżynierowie Klimor podejmą próbę odpowiedzi na 9 ważnych pytań, które mamy nadzieję będą impulsem do refleksji nad rzeczywistym funkcjonowaniem systemów wentylacji w konfrontacji z parametrami obliczeniowymi.

Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2020 - ponad 100 wystawców

Już 113 firm zadeklarowało uczestnictwo jako wystawca w Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020 w Warszawie. Po raz 18. udział w targach wezmą Aereco Wentylacja, Alnor Systemy Wentylacji, Darco, Uniwersal i Venture Industries.

DARCO z nowym logo

Wraz z nadejściem roku 2020 DARCO Sp. z o.o. rozpoczyna działalność pod nowym logotypem firmowym.

Nowa siedziba firmy Thermosilesia

Lider dystrybucji klimatyzacji otworzył nową siedzibę w Rudzie Śląskiej. Imponujący budynek tworzy komfortowe warunki pracy dla blisko 80 osób.

Złoci Medaliści Targów Budma 2020

39 produktów zgłoszonych przez wystawców Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA zostało docenionych przez eksperckie Jury. Warto się im przyjrzeć, bo to one będą wyznaczać trendy w budownictwie w 2020 roku!

HVACR - grupa niebieska

Ponad 5,6 tys. członków grup dyskusyjnych o tematyce HVACR na Facebooku. Dołącz i Ty!

Niczuk - ekologiczny w biznesie

Informujemy, że 2 grudnia br. firma THALE Sp. z o.o. Sp.k. (dawniej NICZUK Sp. j.) otrzymała certyfikat EKOLOGICZNI W BIZNESIE.

Porozumienie Carel z Politechniką Warszawską

W listopadzie 2019 r. Alfaco Polska - spółka należąca do CAREL - podpisała umowę z Politechniką Warszawską na współpracę w zakresie badań i rozwoju w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji.

Niczuk zmienia się w THALE

Niczuk spółka jawna zmieniła formę prawną i od dnia 29 listopada 2019 r. będzie działać jako spółka komandytowa pod nową nazwą: THALE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (THALE sp. z o.o. sp. k.).