Aktualności (Wentylacja)

Program Czyste Powietrze pod znakiem zapytania

Uruchomiony pod koniec ubiegłego roku program Czyste Powietrze jeszcze na dobre nie zdążył się rozkręcić, a już jego dalsza realizacja stoi pod znakiem zapytania.

Zwycięzcy trzeciej edycji konkursu Panasonic PRO AWARDS

Nagrody dla najlepszych projektów wykorzystujących rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating and Cooling, wyróżniających się m.in. pod względem estetyki, innowacyjności i efektywności energetycznej.

Nowości w katalogu produktów Fujitsu 2019/2020

W katalogu produktów Fujitsu klimatyzatory Split, Multi Split, systemy VRF oraz pompy ciepła ATW powietrze-woda, a także szereg nowości przygotowanych na sezon 2019/2020.

30-lecie firmy FLOP SYSTEM

FLOP SYSTEM sp. z o.o. kontynuuje działanie powstałej w 1989 roku spółki cywilnej i jest jedną z niewielu firm z 100% kapitałem polskim, działających w branży wentylacyjnej nieprzerwanie od 30 lat.

Wygraj bilet na F1

6 czerwca br. startuje z pierwszą edycją BROOKVENT SPEED RACE – zawodami kartingowymi branży wentylacyjnej. W sześciu polskich miastach do rywalizacji staną Przedstawiciele firm z sektora stolarki okiennej.

Bieg po klucz instalatora - po raz 5.

19 maja 2019 roku odbyła się już piąta edycja BIEGU INSTALATORA, tym razem pod patronatem tytularnym Hurtowni Instalacyjnych Eko-Instal i z tytułem Ambasadora Marki Aktywna Bydgoszcz. Do bydgoskiego parku „Myślęcinek” przybyli uczestnicy z całej Pols

Eko-instal - hurtownia instalacyjna z doświadczeniem

Profesjonalizm i rodzinne tradycje - te określenia najlepiej charakteryzują firmę Eko-instal z siedzibą w Bydgoszczy. Eko-instal to firma z tradycjami, zasadami oraz w pełni polskim kapitałem.