Szanowni Klienci,

Rok 2020 jest wyjątkowy w historii naszej firmy, ponieważ to właśnie w tym roku upływa 20 lat od momentu powstania Aircon Sp. z o.o. Jubileusz ten to okazja do wspomnień i podsumowania dwóch dekad działalności naszej dynamicznie rozwijającej się spółki.

Rozpoczynaliśmy działalność w małym biurze pod Warszawą, stopniowo rozszerzając swój potencjał w całym kraju. Dziś powierzchnia naszej siedziby jest 10 razy większa, dodatkowo posiadamy 11 biur regionalnych. Rozbudowaliśmy znacznie działy sprzedaży, marketingu, produktu, logistyki, obsługi klienta, serwisu, księgowości i kadr dla jeszcze lepszej i sprawniejszej obsługi.

Przeszkoliliśmy tysiące osób podczas szkoleń technicznych oraz projektowych w całym kraju, a naszą salę szkoleniową zamieniliśmy na jeszcze większą, o łącznej powierzchni420 m². Liczymy w tysiącach zrealizowane projekty, w setkachtysięcy sprzedane urządzenia.

Naszym najważniejszym kapitałem są jednak pracownicy – obecnie firma zatrudnia blisko 50 osób. To oni swoją codzienną pracą dbają o to, by dostarczać Klientom najwyższą jakość obsługi.

Droga do miejsca, w którym przedsiębiorstwo znajduje się dzisiaj nie zawsze była prosta do pokonania, lecz teraz tym bardziej jesteśmy wdzięczni i cieszymy się z naszych osiągnięć.

Z okazji jubileuszu pragniemy podziękować wszystkim naszym Partnerom oraz Klientom za minione dwie dekady udanej współpracy.

Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla nas również przepełnione sukcesami, dobrymi pomysłami oraz ciągłym zapałem do dalszego rozwoju.

Dziękujemy za te 20 lat!