IV Bieg Instalatora - bieg przełajowy na dystansie 10 kilometrów po ścieżkach i drogach największego parku miejskiego w Polsce:  Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy - w tym roku odbędzie się 3 czerwca.

Tradycyjnie już:

  • Organizatorem Biegu Instalatora jest portal HVACR.pl
  • Bieg Instalatora jest oficjalną imprezą towarzyszącą XXVI Międzynarodowym Targom Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018 (Bydgoszcz, 5-7 czerwca, www.targi-wod-kan.pl).
  • W Biegu Instalatora mogą wziąć udział wszyscy biegacze, zaplanowana jest klasyfikacja open i wiekowa, ale największe emocje budzą kategorie instalatorskie - a szczególnie rywalizacja pomiędzy drużynami firm instalacyjnych.
  • Ducha sportowej rywalizacji od pierwszych dni Nowego Roku podsyca wraz z nami Sponsor Tytularny - marka Rotenso, producent pełnej gamę najnowocześniejszych urządzeń klimatyzacyjnych do zastosowań domowych, biurowych oraz przemysłowych, które trafiają w każdy sektor naszego życia, spełniając najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników.
    Misją Rotenso jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię inwerterową. Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologii, urządzenia Rotenso stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury w budynkach.

Cieszymy się z otwartości marki Rotenso na nowe wyzwania. Wspólnie sprawimy, że czerwcowe sportowe emocje w Bydgoszczy sięgną zenitu!

Po więcej informacji zapraszamy na www.bieginstalatora.pl oraz na „Instalatorowy” profil na Facebooku: www.facebook.pl/bieginstalatora.