Podczas THERMOSILESIA CoolDay prezentowane będą nowości w ofercie produktowej marki LG oraz promowana wiedza o F-gazach.
Na spotkaniu można będzie zobaczyć i pozyskać informację o nowych urządzeniach LG: ARTCOOL, Deluxe oraz Standard Plus, a także porozmawiać z p. Pawłem Olszewskim ekspertem w dziedzinie F-gazów - jednocześnie pełniącym funkcję Członka Zarządu oraz rzeczoznawcy Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa i Klimatyzacji, a także egzaminatora na certyfikat F-gazowy.

THERMOSILESIA CoolDay odbędą się na Śląsku, we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz Krakowie. Szczegóły na temat organizowanych spotkań (daty, miejsca) można uzyskać u doradców handlowych THERMOSILESIA (KONTAKT DO DORADCÓW). Uwaga - liczba miejsc na poszczególne spotkania jest ograniczona!


THERMOSILESIA jest liderem dystrybucji klimatyzacji w Polsce. W ofercie firmy znajdują się urządzenia klimatyzacyjne topowych producentów: LG, ROTENSO, Mitsubishi oraz VIVAX, a także akcesoria montażowe IVENSIS, rury miedziane w otulinie TIVENTO, pompki skroplin SWEDO. Wkrótce do sprzedaży zostanie wprowadzona chemia profesjonalna marki CLEANAIRIX.