Od prawie dziesięciu lat jesteśmy producentem wysokiej klasy domowych i przemysłowych wentylatorów Ferono. Urządzenia sygnowane logo naszej marki można spotkać w prestiżowych obiektach komercyjnych. Wentylatory Ferono są polecane przez architektów specjalizujących się w projektowaniu systemów wentylacyjnych.

Profesjonalne wentylatory i kurtyny powietrza dedykowane do budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego. Urządzenia Ferono zapewniają świeże powietrze w prestiżowych obiektach.

THERMOSILESIA jest wyłącznym na całą Europę przedstawicielem wysokiej klasy klimatyzatorów Rotenso, oficjalnym partnerem i autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów LG oraz Mitsubishi Electric.

Rotenso to dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych. ROTENSO to idealne klimatyzatory do zastosowań domowych oraz komercyjnych.

Klimatyzatory LG to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń klimatyzacyjnych na świecie. Wyróżniają je doskonałe parametry techniczne oraz elegancki design.

Mitsubishi Electric od ponad 90 lat wyznacza wciąż nowe standardy w technice klimatyzacyjnej dzięki czemu stało się jednym z najważniejszych producentów klimatyzacji na świecie.

Znamy potrzeby instalatorów i wiemy jak ważna jest kompleksowa obsługa ekip monterskich, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o niezawodne urządzenia i akcesoria.

Jesteśmy wyłącznym na Polskę przedstawicielem rewolucyjnych pompek skroplin marki Swedo, a także wyłącznym na nasz kraj przedstawicielem marki rur miedzianych Tivento.

Niezawodne pompki skroplin Swedo, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora.

Wysokiej jakości miedź chłodnicza oraz rury miedziane w otulinie. Do izolacji rur Tivento wykorzystuje krzyżowo łączoną piankę polietylenową.

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo