2KAN to firma produkcyjna, specjalizująca się w wytwarzaniu wysokiej jakości systemów i elementów wentylacyjnych. Wyrosła na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w branży wentylacyjnej. Dzięki inwestycjom w park maszynowy i kompetencje personelu od sześciu lat produkuje i sprzedaje prefabrykaty, cenione za precyzyjne wykonanie i trwałość oraz jakość potwierdzoną certyfikatami.

W blachę i inne komponenty zaopatrujemy się u sprawdzonych, renomowanych dostawców. Nasz park maszynowy stanowią urządzenia wiodących marek Spiro, Swah, RAS i Eckold, takie jak:

- wypalarki plazmowe,

- maszyna do produkcji rur Spiro,

- maszyna do produkcji kolan segmentowych,

- automatyczna linia do produkcji kanałów wentylacyjnych,

- maszyna do produkcji profila ramkowego SWAH,

- prasa mimośrodowa,

- prasa krawędziowa,

- zaciskarki hydrauliczne Eckold,

- zgrzewarki liniowe i punktowe

i szereg innych, mniejszych maszyn i urządzeń. Jesteśmy jedynym producentem wytwarzającym wszystkie elementy składowe kanałów takie jak narożniki, profil, dyski. Nasi pracownicy posiadają wykształcenie kierunkowe i długoletnie doświadczenie w branży.

Jako jedyni w województwie mazowieckim posiadamy certyfikat na stalowe jednostrefowe przewody oddymiające typu 2KP oraz Aprobatę techniczną ITB na wielkogabarytowe systemy oddymiające typu 2KP (o maksymalnym przekroju 2500×1500 mm). Oprócz systemów oddymiających, oferujemy systemy bytowe, tłumiki wentylacyjne oraz elementy do budowy kanałów prostokątnych.

Powiązane działy

Wentylacja