Patronaty

Liderzy już wybrali: Instalacje 2018

Viessmann, Beretta, Bosch, Junkers, De Dietrich, Purmo, Zehnder, Grundfos, TECE, LFP, Wolf – to m.in. wystawcy najbliższej edycji targów INSTALACJE. Na pół roku przed imprezą znaczna część miejsc w pawilonach jest już sprzedana lub zarezerwowana.

16. konferencja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja

16. Konferencja z cyklu "Budowa i eksploatacja instalacji HVACR w świetle wymagań efektywności energetycznej i przepisów f-gazowych", organizowana przez redakcję miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA odbędzie się 7 grudnia 2107 roku.

Konferencja "Kliwent Event" - 18-19 maja po raz czwarty!

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie po raz czwarty organizuje konferencję „Kliwent Event”.

II Kongres Armatury Przemysłowej 2017

Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA (SPAP) zaprasza na II Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 roku w Pałacu Wojanów k. Jeleniej Góry.

Arena Technologii na Forum 2017

Prezentacja systemów VRF oraz wentylatorów oddymiających na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017.

15. Konferencja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA

Redakcja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA zaprasza na 15. konferencję "Chłodnictwo i Klimatyzacja w Polsce – NOWE TRENDY ROZWOJU". Tegoroczne spotkanie odbędzie się 15 grudnia w Warszawie.

Targi Aquatherm Warsaw 2016 odbędą się w połowie listopada

Aquatherm Warsaw 2016 (16-18.11, EXPO XXI Warszawa) to międzynarodowe targi pokazujące trendy w zakresie rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, technologii grzewczo-chłodniczych; wewnętrznych instalacji sanitarnych, saun i basenów.

XLVIII Dni Chłodnictwa - konkurs branżowy, seminaria, spotkania

Dni Chłodnictwa, organizowane w dniach 8-9 listopada już po raz 48, w tym roku odbywają się po hasłem „Aktualne trendy w rozwiązaniach technicznych urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

Akademia Pożarnictwa w Bydgoszczy

DND Project zaprasza na najbliższą Akademię Pożarnictwa do Bydgoszczy - już 4 października 2016 r. Przewidziano formułę warsztatów, aby goście mogli otrzymać sporą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej.