Aktualności (Ogrzewnictwo)

Program Czyste Powietrze pod znakiem zapytania

Uruchomiony pod koniec ubiegłego roku program Czyste Powietrze jeszcze na dobre nie zdążył się rozkręcić, a już jego dalsza realizacja stoi pod znakiem zapytania.

Zwycięzcy trzeciej edycji konkursu Panasonic PRO AWARDS

Nagrody dla najlepszych projektów wykorzystujących rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating and Cooling, wyróżniających się m.in. pod względem estetyki, innowacyjności i efektywności energetycznej.

Bieg po klucz instalatora - po raz 5.

19 maja 2019 roku odbyła się już piąta edycja BIEGU INSTALATORA, tym razem pod patronatem tytularnym Hurtowni Instalacyjnych Eko-Instal i z tytułem Ambasadora Marki Aktywna Bydgoszcz. Do bydgoskiego parku „Myślęcinek” przybyli uczestnicy z całej Pols

Eko-instal - hurtownia instalacyjna z doświadczeniem

Profesjonalizm i rodzinne tradycje - te określenia najlepiej charakteryzują firmę Eko-instal z siedzibą w Bydgoszczy. Eko-instal to firma z tradycjami, zasadami oraz w pełni polskim kapitałem.

ISH China 2019 - 6-8 maja

ISH China & CIHE - Chińska Międzynarodowa Wystawa Ogrzewania, Wentylacji, Klimatyzacji to główne wydarzenie dla chińskiego sektora HVAC. Odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Pekinie w dniach od 6 do 8 maja 2019 r.

HVACR.pl życzy radosnych Świąt!

Radosnych i optymistycznych Świąt Wielkanocnych, powiewu świeżych pomysłów, chłodnej kalkulacji wysokich zysków i... gorącego sezonu na komfort życzy Redakcja Portalu Branżowego HVACR.pl