Aktualności (Ogrzewnictwo)

Chillventa eSpecial 2020 - w październiku

W dniach 13-15 października Chillventa eSpecial zaoferuje międzynarodowej społeczności chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła trzy dni wiedzy branżowej, dialogu i innowacji - w tym roku po raz pierwszy w formie wirtualnego wydarzenia.

Targi MCE 2020 odwołane

Międzynarodowa wystawa klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania Mostra Convegno Expocomfort (MCE 2020), wcześniej przełożona na wrzesień 2020, została oficjalnie odwołana.

HVAC Value Engineering

HVAC Value Engineering - zapraszamy na kanał YouTube skoncentrowany na fachowej wiedzy w zakresie instalacji HVAC.

Raport 2019: Grupa Klima-Therm z 23% wzrostem sprzedaży

W 2019 roku Grupa Klima-Therm – generalny dystrybutor Fujitsu General w Polsce i w Skandynawii oraz producent central wentylacyjnych marki Klimor – odnotowała 23-proc. wzrost sprzedaży przy przychodach sięgających 441,69 mln zł.

Ruszyła kampania radiowa marki KAISAI

11 maja wystartowała kampania radiowa marki KAISAI, wpisująca się w hasło „klimatyzacja dla Twojego domu i biura”, promująca urządzenia dbające o komfort powietrza, w których przebywa człowiek.

Poznaj Liderów Instalacji 2020

Konkurs LIDER INSTALACJI jest organizowany przez Grupę Medium i redakcję „Rynku Instalacyjnego” co dwa lata.

Pierwszy kwartał 2020 w branży instalacyjno-grzewczej w Polsce

Sytuacja rynkowa w branży instalacyjno-grzewczej w I kwartale 2020 miała w dalszym ciągu pozytywny charakter, pomimo, że od początku marca widać było coraz bardziej narastającą nerwowość w gospodarce i w społeczeństwie z powodu pandemii koronawirusa.