Aktualności (Chłodnictwo)

Blåkläder - teraz także w Polsce

Topowa jakość i szybki, kompleksowy serwis – tym połączeniem firma Blåkläder zamierza zdobyć polski rynek odzieży roboczej dla profesjonalistów.

Wydarzenia HVACR 2020

Dwie ważne światowej rangi wystawy HVAC&R odbędą się w pierwszym kwartale przyszłego roku: AHR Expo w USA, Climate World w Rosji i Mostra Convegno Expocomfort we Włoszech.

EVOlucja KLIMOR - cykl szkoleń dla projektantów

Podczas 17 spotkań na terenie Polski, inżynierowie Klimor podejmą próbę odpowiedzi na 9 ważnych pytań, które mamy nadzieję będą impulsem do refleksji nad rzeczywistym funkcjonowaniem systemów wentylacji w konfrontacji z parametrami obliczeniowymi.

Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2020 - ponad 100 wystawców

Już 113 firm zadeklarowało uczestnictwo jako wystawca w Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020 w Warszawie. Po raz 18. udział w targach wezmą Aereco Wentylacja, Alnor Systemy Wentylacji, Darco, Uniwersal i Venture Industries.

HVACR - grupa niebieska

Ponad 5,6 tys. członków grup dyskusyjnych o tematyce HVACR na Facebooku. Dołącz i Ty!

Porozumienie Carel z Politechniką Warszawską

W listopadzie 2019 r. Alfaco Polska - spółka należąca do CAREL - podpisała umowę z Politechniką Warszawską na współpracę w zakresie badań i rozwoju w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji.

Niczuk zmienia się w THALE

Niczuk spółka jawna zmieniła formę prawną i od dnia 29 listopada 2019 r. będzie działać jako spółka komandytowa pod nową nazwą: THALE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (THALE sp. z o.o. sp. k.).