Aktualności (Chłodnictwo)

Nielegalny czynnik? ZGŁOŚ TO!

Zgłoszono już 100 raportów na temat nielegalnych czynników chłodniczych. Teraz platforma efctc.integrityline.org dostępna jest także w języku polskim.

Program Czyste Powietrze pod znakiem zapytania

Uruchomiony pod koniec ubiegłego roku program Czyste Powietrze jeszcze na dobre nie zdążył się rozkręcić, a już jego dalsza realizacja stoi pod znakiem zapytania.

ATMOsphere Europe - w październiku w Warszawie

Dziesiąta doroczna konferencja ATMOsphere Europe odbędzie się w tym roku w Warszawie w dniach 16-17 października. Poprzednie europejskie edycje konferencji odbyły się w Hiszpanii, Niemczech i Włoszech.

Zwycięzcy trzeciej edycji konkursu Panasonic PRO AWARDS

Nagrody dla najlepszych projektów wykorzystujących rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating and Cooling, wyróżniających się m.in. pod względem estetyki, innowacyjności i efektywności energetycznej.

Dzień Otwarty Fundacji PROZON

Dzień Otwarty Fundacji PROZON – ogłoszenie podpisania projektu Refrigerants LIFE Cycle 14.06.2019 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 w siedzibie Fundacji (Warszawa, ul. Matuszewska 14, bud. B9).

Nowości w ofercie Klima-Therm by Clint

Czynniki chłodnicze o niskim GWP R452B i R513A, nowe energooszczędne modele urządzeń oraz wiele nowych opcji dostępnych akcesoriów marki Clint w ofercie Klima-Therm.

Bieg po klucz instalatora - po raz 5.

19 maja 2019 roku odbyła się już piąta edycja BIEGU INSTALATORA, tym razem pod patronatem tytularnym Hurtowni Instalacyjnych Eko-Instal i z tytułem Ambasadora Marki Aktywna Bydgoszcz. Do bydgoskiego parku „Myślęcinek” przybyli uczestnicy z całej Pols