Wywiady

Scrol z premierą produktową i gotowością do dialogu na FW-SK

Marka Solano ze sztandarowym rooftopem i obietnica, że żaden gość FW-SK nie poczuje się rozczarowany wizytą na stoiskach Solano i Scrol (45 i 47). Firma Scrol opowiada HVACR.pl, jak przygotowała się do najważniejszego spotkania branżowego w Polsce.

VENACLIMA - debiut i premiery na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

VENACLIMA jest jednym z tegorocznych debiutantów na Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. Ciekawe propozycje dla projektantów i instalatorów oraz fachowe wsparcie w zakresie urządzeń chłodniczych - wszystko to czeka na zwiedzających na stoisku nr 152.

15 lat w nawiewnikach - zobowiązuje!

O ścisłej specjalizacji w wymagającej produkcji i niełatwym rynku polskim z punktu widzenia jednej z najbardziej znanych polskich firm nawiewnikowych - CWK - opowiada jej szef i założyciel Ryszard Kubajewski.

Idea Domu Hybrydowego Ensto na Forum Wentylacja 2015

Świeżo upieczony członek Stowarzyszenia Polska Wentylacja oraz tegoroczny debiutant targów FWSK - firma ENSTO-POL - pokaże klientom koncepcję Domu Hybrydowego Ensto, opartego na systemach wentylacyjnych firmy.

Dla Mitsubishi Electric (LES) Polska jest ważnym rynkiem

Od blisko dwóch lat Piotr Gęśla, jako dyrektor polskiego oddziału Mitsubishi Electric - Living Environment Systems - przygotowywał grunt dla samodzielnych struktur firmy w Polsce. 1 stycznia 2015 roku polski oddział oficjalnie rozpoczyna pracę.

Kapitał (z) zaufania

Rozmowa z Dariuszem Chrzanowskim, od września 2013 roku administratorem klastra KlimaPomerania.

DABROwent bez ściemy

Trzy lata działalności na wymagającym, konkurencyjnym rynku, do tego targanym kryzysami, to dobra legitymacja do pierwszych podsumowań. Założyciele firmy DABROwent – Kasia i Maciek Dąbrowscy – opowiadają o prowadzeniu młodej firmy HVAC „w dzisiejszych czasach”.