Polski Komfort wyspecjalizował się w jednym segmencie rynku, tj. ogrzewaniu nadmuchowym – od blisko 20 lat jest wykonawcą takich instalacji dla różnorodnych obiektów. Podczas Forum - Salon Klimatyzacja (3-4 marca 2015 roku w Warszawie) – gdzie, mimo długoletniej obecności na rynku, firma występuje po raz pierwszy – będzie można zapoznać się z możliwościami doboru optymalnej instalacji HVAC dla każdego budynku.

O planach związanych z targowym debiutem Polskiego Komfortu opowiedział nam Wiesław Rychter właściciel firmy.

 

HVACR.pl: Co zdecydowało o Państwa udziale w przyszłorocznych targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja?

WR: Uważamy, że targi Forum Wentylacja są najlepszym miejscem, aby dotrzeć nie do klientów końcowych, a do ludzi z branży. Wszystkim zajmującym się branżą wentylacyjną chcielibyśmy pokazać nasz najnowszy produkt – centralę wentylacyjną z pompą ciepła.

 

HVACR.pl: Do kogo przede wszystkim kierują Państwo zaproszenie do odwiedzenia stoiska?

WR: Najwięcej dla siebie na naszym stoisku znajdą projektanci, instalatorzy oraz hurtownie wentylacyjne – dla każdej z tych grup mamy ciekawe propozycje współpracy.

 

HVACR.pl: Co chcieliby Państwo osiągnąć dzięki udziałowi w imprezie?

WR: Naszym celem jest edukacja rynku. Zależy nam na propagowaniu zastosowania pompy ciepła wewnątrz centrali wentylacyjnej na szeroką skalę. Naszym zdaniem, nie jest to nowinka techniczna, a nowe podejście do rozwiązań instalacji wentylacyjnej.