WAGO ELWAG jest częścią światowego koncernu WAGO z siedzibą w Minden (Niemcy), czołowego producenta i dystrybutora urządzeń dla automatyki oraz sprężynowych elementów połączeniowych dla elektrotechniki i elektryki. Oferta WAGO jest ogromna - ponad 60 000 wyrobów, z których część produkowana jest w Polsce. Znajdują one zastosowanie w różnorodnych dziedzinach na całym świecie.

WAGO ELWAG działa na polskim rynku od 1992 roku. Dziś jest liczącym się dostawcą nowoczesnych rozwiązań dla automatyki. WAGO ELWAG zatrudnia obecnie ponad 600 osób i jest trzecim co do wielkości zakładem produkcyjnym WAGO w Europie.

 

HVACR.PL: Co zdecydowało o Państwa udziale w tegorocznych targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja?

WAGO ELWAG: Nasza strategia rozwoju przewiduje promocję naszej marki i naszych rozwiązań w tej branży. Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej dają nam możliwość szerokiego zaprezentowania się w jednym miejscu i w jednym czasie wielu grupom zainteresowania.

 

HVACR.PL: Jaka grupa zwiedzających znajdzie najwięcej dla siebie na stoisku WAGO-ELWAG?

WE: Nasze stoisko jest otwarte dla wszystkich specjalistów, zainteresowanych zagadnieniami sterowania wentylacją i klimatyzacją. Będzie niewątpliwie bardzo ciekawym miejscem dla projektantów oraz wykonawców – instalatorów i integratorów uruchamiających automatykę systemów wentylacji i klimatyzacji. Zapraszamy także producentów i dostawców central wentylacyjnych.

 

Co Państwo dla nich przygotowali?

WE: Przygotowaliśmy interesujące eksponaty, pokazujące możliwości sterowania układami wentylacji za pomocą elementów automatyki WAGO I/O SYSTEM oraz wizualizacje rozwiązań technicznych, dedykowanych do tej branży. Pokażemy także, jako przykłady i wzorce, już zrealizowane aplikacje.

Ważną częścią prezentacji będą elementy połączeniowe WAGO w instalacjach zasilających i sterujących układów wentylacji.

Na stoisku będzie można porozmawiać z naszymi ekspertami z działu wsparcia technicznego, którzy zapewnią odpowiedni poziom prezentacji. Do dyspozycji zwiedzających przygotowaliśmy też zestaw broszur techniczno-informacyjnych.

 

HVACR.PL: Jakie cele Państwu przyświecają, co chcieliby Państwo osiągnąć dzięki udziałowi w imprezie?

WE: Każda impreza targowa jest wspaniałą okazją do promocji marki WAGO w danej branży. Dzięki udziałowi w Forum, chcielibyśmy pokazać ludziom z branży HVAC, jak dobre i zaawansowane rozwiązania do sterownia układami wentylacji oferuje WAGO. Chcielibyśmy nawiązać nowe kontakty w branży oraz przekonać naszych gości do zaufania naszym produktom i naszemu doświadczeniu, co w przyszłości może przerodzić się we wspólne projekty i realizacje.

Liczymy oczywiście na pozyskanie nowych klientów oraz wymianę doświadczeń wśród kolegów z branży.