Inżynier budowy instalacji HVAC i wod.-kan.

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Klimar Plus świadczy kompleksową obsługę klienta w zakresie instalacji sanitarnych (doradztwo, projektowanie, wykonanie i serwis)

Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Warszawa (okolice)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • organizacja, prowadzenie i rozliczanie zleconych prac
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • współudział w opracowaniu harmonogramu budowy, koordynacja
  • sporządzanie wycen
  • sporządzanie zestawień kosztów robocizny
  • sporządzanie sprawozdań z wykonania i zaawansowania robót
  • opracowanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • udokumentowane doświadczenie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • biegła znajomość AUTOCAD, MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia budowlane nie wymagane, ale mile widziane
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole
  • pracę przy ciekawych kontraktach
  • możliwość zdobycia doświadczenia, oraz odbycia praktyki do uprawnień budowlanych
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielność przy realizacji zadań
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z wyszczególnionymi zrealizowanymi projektami na adres biuro@klimarplus.pl

Data publikacji: 2016-11-14
Data zakończenia: 2016-12-16