Product Manager - wentylacja przemysłowa

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
PMWP/10/16
HARMANN Polska Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firma | Harmann Polska Sp. z o.o. | producent i dystrybutor urządzeń wentylacyjnych, wyłączny przedstawiciel marki Harmann Ventilatoren w Polsce, dostawca szerokiej gamy urządzeń wentylacyjnych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: PMWP/10/16

Opis stanowiska:

  • opieka nad powierzonym asortymentem – wentylatory przemysłowe dla branży spożywczej, chemicznej, metalurgicznej, drzewnej, papierniczej, ochrony środowiska itp.
  • budowanie i realizacja strategii produktowej, aktywne wsparcie działu sprzedaży
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i wdrażanie nowych produktów
  • szkolenia techniczne i wsparcie kontrahentów, biur projektowych, konsultantów
  • koordynacja działań marketingowych w wybranym obszarze produktowym
  • przygotowywanie analiz, monitoring rynku oraz konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu inżynierii środowiska)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • znajomość branży przemysłowej, zagadnień inwestycyjnych oraz utrzymania ruchu
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą i rozwojową pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia techniczne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wyjazdy zagraniczne, udział w szkoleniach, sympozjach, targach itp.

Aplikacje (CV wraz z nr ref.) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@harmann.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Harmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Harmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Półłanki 29g. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2016-10-11
Data zakończenia: 2016-11-11