Projektant instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

A. K.KLIMA - firma projektowo-wykonawcza z Wrocławia poszukuje:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne wykonywanie projektów z branży sanitarnej
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań projektowych obiektów występujących w zakładach przemysłowych
  • Koordynacja projektów do danego projektu/kontraktu
  • Tworzenie harmonogramów wykonania dokumentacji projektowej
  • Wycena prac projektowych
  • Udział w przygotowaniu ofert analizę dokumentacji przetargowej
  • Tworzenie koncepcji i rozwiązań projektowych
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z Inwestorem
  • Międzybranżowa koordynacja prac projektowych
  • Przegląd i opiniowanie projektów w branży instalacji sanitarnych.
  • Wyjazdy na budowy cała Polska

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu instalacji sanitarnych wentylacji i klimatyzacji, oraz sieci zewnętrznych
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Biegła znajomość obsługi programu AutoCAD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
  • Wyjazdy szkoleniowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rabaty na produkty firm zaprzyjaźnionych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kultura niekorporacyjna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@akklima.pl

Data publikacji: 2016-11-23
Data zakończenia: 2016-12-23