Serwisant-monter instalacji klimatyzacji

Województwo:
śląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Awir Sp. z o.o. Sp.K. specjalizuje się w komplekowym wykonastwie instalacji wentylacji i klimatyacji w obiektach premysłowych i użyteczności publicznej. Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Serwisant / Monter instalacji klimatyzacji

Region: śląskie

Opis stanowiska

- praca głównie na teranie woj. śląskiego w ramach pełnego etatu
- pozostał warunki do ustaleni

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- dobrej znajomości systemów klimatyzacji zarówno od strony instalacji jak i serwisowani
- prawo jazdy kat.B
- sprawne posługiwanie się dokumentacj techniczną urządzeń
- doświadczenie na podobnym stanowisku bedze mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w dynamicznym zespole
- stabilne warunki pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowyc

Aplikację (CV) proszę przesyłać na adres

Data publikacji: 2016-07-19
Data zakończenia: 2016-08-19