Zastępca Kierownika Magazynu

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) na rynku B2B oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: KomfoventDantherm, Casals, Stavoklima oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko

Z-ca Kierownika Magazynu

miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

- wsparcie dla Kierownika Magazynu w zarządzaniu zespołem oraz gospodarką magazynową,

- prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz okresowe inwentaryzacje,

- obsługa komputerowego systemu magazynowo-sprzedażowego,

- przyjmowanie i wydawanie towarów oraz kompletacja wysyłek,

- współpraca z dostawcami.

WYMAGANIA:

- min. kilkuletnie doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

- czynne prawo jazdy kategorii min. B,

- znajomość obiegu dokumentów magazynowych,

- dobra znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z komputerowymi systemami magazynowo-sprzedażowymi (znajomość systemu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem),

- zaangażowanie, obowiązkowość oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- dobry standard warunków pracy,

- prywatne ubezpieczenie medyczne.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: dariusz.kozlowski@ventia.pl

Data publikacji: 2016-09-16
Data zakończenia: 2016-10-16