Z początkiem marca, pod hasłem przewodnim „Thai Thai with Fujitsu”, firma Klima-Therm uruchomiła 11. Edycję Programu „Poznaj Klimat” kierowaną do współpracujących z nią partnerów handlowych. Tym razem najbardziej aktywni zakupowo Autoryzowani Dystrybutorzy Fujitsu otrzymają zaproszenie na ekskluzywną wyprawę do Tajlandii, która jest jedną z dwóch nagród głównych przewidzianych w Programie. Na wszystkich uczestników niezmiennie czekają atrakcyjne promocje na urządzenia Fujitsu oraz szeroka oferta wartościowych nagród rzeczowych oferowanych przez e-sklep Fujitsu.

„Poznaj Klimat” to autorski projekt z sukcesem realizowany przez Klima-Therm od 2013 roku. Głównym celem Programu jest wsparcie sprzedaży urządzeń z oferty Fujitsu i motywowanie partnerów handlowych firmy do dokonywania systematycznych, premiowanych punktami zakupów.

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy „Poznaj Klimat” – Autoryzowani Dystrybutorzy i Partnerzy Serwisowi (APS) Fujitsu – otrzymują wyłączny dostęp do promocji produktowych, jak również zyskują możliwość dowolnego wyboru nagród z e-sklepu oferującego setki produktów RTV/AGD, upominków reklamowych czy różnego typu propozycji spędzania wolnego czasu. Dla Dystrybutorów Fujitsu przygotowano ponadto emocjonującą rywalizację o ekskluzywne nagrody główne – jedyne w swoim rodzaju wyprawy marzeń do najdalszych zakątków świata. W Edycji 2023 na grupę blisko 50 laureatów Programu czekają dwie egzotyczne podróże all inclusive: do Tajlandii, do czego nawiązuje tegoroczne hasło przewodnie „Thai Thai with Fujitsu”, oraz na południe Hiszpanii.

- „Na przestrzeni dziesięciu lat realizacji „Poznaj Klimat” wyprawy marzeń do najciekawszych zakątków świata stały się swoistą tradycją i głównym wyróżnikiem Programu Fujitsu – podkreśla Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm, i dodaje: - „Wyjazdy zagraniczne okazują się być w ocenie naszych klientów najbardziej pożądaną i wyczekiwaną wręcz formą realizacji nagród głównych. Tym bardziej jesteśmy dumni, mogąc w każdej kolejnej edycji oferować partnerom handlowym Fujitsu destynacje zachęcające do aktywnego uczestnictwa w Programie, i to w oprawie adekwatnej do najwyższej jakości, z jaką utożsamiana jest marka Fujitsu.”

Program dla partnerów handlowych Fujitsu oparty jest na autorskiej platformie www.poznaj-klimat.pl – stworzonej i rozwijanej przez dział programistów Grupy Klima-Therm. Platforma umożliwia śledzenie indywidualnej punktacji każdego uczestnika oraz wgląd w zbiorcze rankingi. Ponadto stanowi praktyczne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach oraz zapewnia szereg dodatkowych korzyści związanych z pobieraniem dokumentów sprzedażowych, dokumentacji technicznej oraz generowaniem kart gwarancyjnych online. Również za pośrednictwem platformy uczestnicy „Poznaj Klimat” mogą wymieniać zebrane w Programie punkty na atrakcyjne nagrody rzeczowe.

11. Edycja Programu „Poznaj Klimat” wystartowała 1 marca i potrwa do końca 2023 roku. W Programie mogą wziąć udział wszystkie firmy posiadające aktualny certyfikat autoryzacyjny w zakresie produktów z oferty japońskiej marki Fujitsu.