Mark CEILFIT ELECTRIC to elektryczny panel promiennikowy zapewniający uczucie łagodnego, równomiernie rozprzestrzeniającego się ciepła. Panele promiennikowe sprawdzają się, gdy zależy nam na sterowaniu ogrzewaniem w poszczególnych strefach lub pomieszczeniach, tak by ciepło wszędzie się równomierne rozprzestrzeniało.

Panele stosować można w sufitach podwieszanych, a dzięki swemu estetycznemu designowi, mogą z powodzeniem zastąpić standardowe płyty sufitowe bez konieczności wykonywania dodatkowych prac. Panele dostępne są w powszechnie stosowanych standardowych wymiarach płyty sufitu podwieszanego.

Mark CEILFIT ELECTRIC wykonany jest z blachy o grubości 0.7 mm malowanej proszkowo na kolor RAL 9010. Izolacja wykonana z wełny mineralnej oraz folii położona na całej powierzchni panelu minimalizuje straty ciepła zwykle obserwowane w górnej części panelu.

Specjalne atrapy paneli stworzone zostały z myślą o zamaskowaniu instalacji oświetleniowej I wentylacyjnej, czujników, a także pozostałych części struktury sufitu.

Mark CEILFIT ELECTRIC jest szczególnie polecany w przypadku pomieszczeń o wysokości montażu między 2,5 i 3 m i z powodzeniem znajduje zastosowanie w: biurach, szkołach, szpitalach, obiektach użyteczności publicznej i klinikach.

Właściwości elektrycznego panelu promiennikowego
- Posiada zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury
- Posiada oznaczone punkty podwieszenia
- Łatwo utrzymać go w czystości
- Więcej wolnej przestrzeni przy ścianach i na podłodze
- Szybki czas nagrzewania
- Niewielki ruch powietrza
- Brak potrzeby konserwacji
- Łatwy montaż w sufitach podwieszanych
- Energooszczędne ogrzewanie i chłodzenie