SPRZEDAŻ WYNAJEM SERWIS

Firma Coldteam Sp. z o.o. to firma techniczno-handlowa. Oferujemy pełen zakres produktów cenionych światowych producentów takich jak: Bitzer,  Tecumseh,Gea Searle, LuVe Contardo, Güntner, GEA, MTA, Danfoss, Henry Technologies,  Carly, Geneglace, Sinclair, Tucal i innych.

Obsługujemy producentów, instalatorów komercyjnych i przemysłowych oraz firmy serwisowe.

Jednak naszym celem nie jest wyłącznie sprzedaż urządzeń i produktów najwyższej jakości, w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Przede wszystkim zależy nam, aby były to urządzenia optymalnie i ekonomicznie oraz poprawnie dobrane do potrzeb użytkownika. Zapewniamy także pełen zakres części zamiennych do oferowanych urządzeń.
Oprócz doradztwa i dystrybucji prowadzimy oferujemy także wynajem i dzierżawę „chillerów” – agregatów wody lodowej, central klimatyzacyjnych oraz klimatyzatorów przenośnych. W ofercie posiadamy cały zakres urządzeń dostępnych od ręki z magazynu.

Zapewniamy szybkie dostawy z naszego magazynu głównego w dowolne miejsce na terenie Polski. Nasi doświadczeni pracownicy w centrali w Gdyni i oddziałach w Poznaniu i Zabrzu są do Państwa dyspozycji. Aby być bliżej naszych klientów stale rozbudowujemy sieć naszych biur regionalnych.
Partner i uczestnik programu Rzetelna firma - KRD.

Zakres oferowanych urządzeń:

Chillery MTA
Agregaty skraplające i sprężarki hermetyczne
Zespoły sprężarkowe
Agregaty skraplające i sprężarki półhermetyczne
Automatyka i armatura chłodnicza
Chillery Agregaty wody lodowej
Chłodnice powietrza
Skraplacze powietrzne i dry coolery
Chłodnice wentylatorowe suche, ekologiczne, z chłodzeniem adiabatycznym
Wytwornice lodu łuskowego
Pompy ciekłego czynnika
Zamrażarki płytowe
Klimatyzatory
Czynniki chłodnicze
Oleje chłodnicze
Chillery „ Falling film” na czystą wodę
Skraplacze wyparne

Chillery ICS Coolenergy

Nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne ICS Coolenergy

Bojlery grzewcze ICS

Mobilne kotłownie

 

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Klimatyzacja, Chłodnictwo

Powiązane kategorie

Maszyny do produkcji lodu, płatkarki, kostkarki, inne, Narzędzia i akcesoria, w instalacjach chłodniczych, Sprężarki, zespoły sprężarkowe, Wieże chłodnicze, wieże chłodnicze, (przy)sufitowe, (przy)podłogowe, Klimatyzatory, Agregaty, agregaty wody lodowej (chillery), Armatura chłodnicza, kształtki, złączki, nakrętki, Chłodnice, chłodnice suche (dry-cooler), Czynniki, oleje, środki chemiczne, gazy

Katalogi i Cenniki