ECOFAN jest prężnie rozwijającą się firmą handlową w branży wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii. Założycielem i jedynym właścicielem jest Grzegorz Nocuń posiadający doświadczenie od 1995r w HVACiR & OZE.
ECOFAN jest przedsiębiorstwem stworzonym na fundamencie pasji i doświadczenia. Chcemy by najnowsze technologie były ogólnodostępne dla każdego w najlepszych cenach.
Nazwa ECOFAN to połączenie ekologii i wentylacji czyli łatwo wywnioskować, że w ofercie znajdują się produkty do obróbki powietrza oraz wyroby sprzyjające ograniczaniu emisji CO2 do atmosfery.
Strategia: Naszą strategią jest prosta maksyma handlowa „Więcej za mniej”, dzięki czemu oferujemy klientom produkty w „Najlepszy cenach”.
Cel: Naszym celem jest zadowolenie klientów poprzez dostarczanie produktów spełniających ich wysokie wymagania jakościowe oraz najlepsze ceny.
Misja i wizja: Naszą misją jest budowanie przedsiębiorstwa, które będzie spełniało oraz wyprzedało oczekiwania kontrahentów. Przyszłość każdej firmy jest w rękach klientów - dlatego działania ECOFAN będą opierać się wg prostych zasad: jakość, cena, ekologia, innowacja, przejrzystość, prostota.
Co nas wyróżnia:
Szeroka oferta produktów: Specjalizujemy się w produktach i usługach z zakresu wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji, kolektorów słonecznych, fotowoltaiki, elektrowni wiatrowych, pomp ciepła, ekologicznych kotłów oraz podgrzewaczy z buforami ciepła. Promujemy wyroby producentów, których stosunek ceny do jakości jest najkorzystniejszy dla klienta.
Elastyczność: Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wynegocjować najlepszą ofertę na każdy produkt, który nie figuruje oficjalnie w katalogu.
Klient może wybierać z oferty produktów wg zasady:
- najniższa cena – oferta produktów budżetowych zachowujących podstawowe parametry jakości
- najlepsza cena – oferta produktów mających najlepszy stosunek ceny do jakości
- najlepsza jakość – oferta produktów dla klientów bezwzględnie wymagających najlepszej jakości i parametrów produktów. W tej grupie zapewniamy opiekę oraz serwis dożywotnio.

Kontakt praktycznie 24h: W sytuacji zagrożenia terminu realizacji inwestycji można śmiało kontaktować się z nami 24h na dobę. Jesteśmy jak dobra kawa w połączeniu z niemiecką maszyną.
Zawsze pełni energii i niezawodni.
Systemowa opieka: Zapewniamy całościową opiekę nad klientem w zakresie inwestycji. Nasz serwis obejmuje ofertę, projekt, źródła finansowania, sprzedaż oraz opiekę posprzedażową.
Własne marki: W naszej ofercie klienci znajdą produkty, których jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce - są to głównie wyroby z grupy B z najlepszą ceną, czyli stosunek jakości do ceny jest najlepszy dla klienta.

Powiązane działy

Chłodnictwo, Klimatyzacja, Ogrzewnictwo, Wentylacja

Powiązane kategorie

OZE - Odnawialne Źródła Energii, fotowoltaika, pompy ciepła, systemy solarne, Wentylatory, kanałowe, kuchenne i łazienkowe, kratki, anemostaty, nawiewniki, Kratki, anemostaty, nawiewniki, multisplit, Aparaty grzewczo - wentylacyjne, aparaty grzewczo - wentylacyjne, Centrale, centrale z odzyskiem ciepła, rekuperatory, GWC - Gruntowy Wymiennik Ciepła, wymiennik gruntowy, Klimatyzatory