Johnson Controls International

Johnson Controls International
Ulica:
ul. Krakowiaków 50
Kod pocztowy:
02-255
Miasto:
Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Strona www:
www.johnsoncontrols.pl
Email:
Numer telefonu:
+48 22 518 19 00
Fax:
+48 22 518 19 00

Firma Johnson Controls powstała, kiedy Warren Johnson wynalazł termostat. Aktualnie JCI tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania dla branży budowlanej i motoryzacyjnej, umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków, opracowuje ołowiowo-kwasowe akumulatory samochodowe oraz zaawansowane akumulatory do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym oraz systemy wnętrz samochodowych. Johnson Controls działamy na rynku za pośrednictwem trzech jednostek biznesowych:
    • Building Efficiency to wiodący dostawca sprzętu i systemów kontroli w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów zabezpieczeń dla budynków.

 


    • Automotive Experience jest ogólnoświatowym liderem w branży foteli samochodowych, systemów dachowych i drzwi oraz tablic przyrządów i elektroniki samochodowej.

 


    • Power Solutions jest światowym liderem w dziedzinie ołowiowo-kwasowych akumulatorów samochodowych dla systemów Start-Stop oraz nowoczesnych akumulatorów do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym.Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo