Merserwis Sp. z.o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Andersa 10 od 1990 roku nieprzerwanie prowadzi sprzedaż, dystrybucję i serwis aparatury kontrolno-pomiarowej na terenie Polski. Jest zaufanym i sprawdzonym przedstawicielem takich firm jak Kimo Instruments, Metrel, Circutor, Hanyoung i wiele, wiele innych oferując cały wachlarz produktów i usług.

Wśród oferowanego asortymentu znajdą Państwo m.in. balometry, pirometry, manometry, analizatory wielofunkcyjne, rejestratory i przetworniki temperatury, ciśnienia, wilgotności, przepływu, termohigrometry, testery oleju, mierniki przepływu i wydatku, testery bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, analizatory spalin, itp.

Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a w kooperacji z producentami zagranicznymi organizuje seminaria i szkolenia. Przedsiębiorstwo dba aby na bieżąco śledzić nowości technologiczne w branży. Oferta ciągle uzupełniana jest o nowe, interesujące produkty.

Relacje biznesowe z zagranicznymi partnerami firmy Merserwis nie ograniczają się tylko i wyłącznie do współpracy handlowej. Firma zajmuje się również przygotowaniem dla tych produktów polskich wersji językowych instrukcji obsługi, kart katalogowych oraz prowadzi liczne działania marketingowe.

Współpracując z partnerami staramy się budować dobre relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu, wierząc że taka filozofia prowadzi do rozwoju i korzyści dla obojga podmiotów.

www.merserwis.pl
www.kimo-polska.com
www.facebook.com/merserwis

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja

Powiązane kategorie

w instalacjach wentylacyjnych, w instalacjach grzewczych, Narzędzia i akcesoria, wykrywacze nieszczelności, detektory, przyrządy pomiarowe, liczniki, rejestratory, narzędzia i akcesoria serwisowe, Mierniki i opomiarowanie, przetworniki ciśnienia i temperatury, presostaty, termostaty, przekaźniki, Automatyka - sterowanie i regulacja