Panasonic Marketing Europe GmbH

Panasonic Marketing Europe GmbH
Ulica:
Kod pocztowy:
Miasto:
Województwo:
mazowieckie
Strona www:
www.panasonic.pl
Email:
Numer telefonu:
+48 22 338 11 59
Fax:
+48 22 338 12 00

Panasonic, jeden z liderów branży klimatyzacji, dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem, eksportuje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie i wyprodukował już 100 milionów sprężarek. Panasonic proponuje cztery linie innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania i klimatyzacji dla domów, biur, firm i obiektów przemysłowych. Panasonic przykłada szczególną wagę do jakości swoich rozwiązań, które mają dobrze przemyślaną konstrukcję i gwarantują zdrowe powietrze, a jednocześnie spełniają najsurowsze standardy w zakresie zużycia energii, ochrony środowiska i emisji hałasu. Więcej informacji można znaleźć na stronach:

- rozwiązania klimatyzacyjne dla domu – www.panasonic.pl/klimatyzacja

- pompy ciepła – www.panasonic.pl/ogrzewanie

- rozwiązania profesjonalne – www.panasonic.pl/rozwiazania_profesjonalne
Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2012 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 7,85 bilionów jenów.

Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Panasonic postawił przed sobą wyzwanie, aby na 100-lecie założenia przedsiębiorstwa przypadające w 2018 roku, stać się najbardziej ekologiczną firmą w branży elektronicznej.

Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.


Powiązane działy

Chłodnictwo, Klimatyzacja, Ogrzewnictwo