Robert Bosch Sp. z o.o.

Robert Bosch Sp. z o.o.
Ulica:
Jutrzenki 105
Kod pocztowy:
02-231
Miasto:
Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Strona www:
www.bosch-klimatyzacja.pl
Email:
Numer telefonu:
+48 61 816 71 72
+48 22 715 46 29

Bosch Thermotechnik GmbH jest wiodącym europejskim dostawcą energooszczędnych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.

W portfolio Bosch Thermotechnik znajdują się silne marki o zasięgu międzynarodowym i lokalnym oraz zróżnicowana oferta urządzeń wytwarzanych w licznych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie.

Inteligentne sieci oraz lokalne systemy grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne i energetyczne to technologie o zasadniczym znaczeniu dla nowoczesnych standardów budownictwa.

Teraz oferta Bosch Thermotechnik została poszerzona o urządzenia związane z klimatyzacją. Oferta jest bardzo zróżnicowana zarówno pod kątem typów urządzeń jak i miejsc ich montażu. W asortymencie znajdują się następujące produkty:

- RAC - urządzenia pokojowe, naścienne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) małych mocy od 2,6 kW do 7,3 kW; dedykowane do mieszkań, pomieszczeń biurowych oraz serwerowni,

- SCAC – urządzenia komercyjne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe i konsola średnich mocy od 3,5 kW do 14 kW; dedykowane do biur, sklepów oraz serwerowni,

Multi Split – systemy multi dedykowane do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz biur, charakteryzujących się możliwością podłączenia do pięciu jednostek wewnętrznych do jednego agregatu,

- VRF – systemy komercyjne dużej mocy ze zmiennym przepływem czynnika , dedykowane do budynków biurowych, hotelowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.

Urządzenia klimatyzacyjne marki Bosch są skonstruowane w taki sposób, aby każdego dnia podnosić jakość życia poprzez zastosowanie innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, które nie tylko dbają o środowisko, ale także o zdrowie użytkowników.

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Klimatyzacja