VIMS jest firmą, która w oparciu o wieloletnie doświadczenie swojego zespołu oraz współpracę z międzynarodowymi partnerami zapewnia wsparcie dla predykcyjnego utrzymania ruchu oraz działów niezawodności.

Naszą misją jest dostarczanie czujników, akcelerometrów, mierników oraz analizatorów drgań i wszelakich akcesoriów wymaganych przy wdrażaniu pomiarów wibracji w celu oceny stanu maszyn w sposób dający najwięcej korzyści dla ich użytkowników. Przenośne mierniki wibracji oraz systemy ciągłego monitorowania drgań znajdujące się w naszej gamie produktowej charakteryzują się dużą łatwością implementacji oraz obsługi. Świadczymy pomoc we wdrażaniu skutecznych i sprawdzonych metod oceny stanu pozwalających na wykrywanie awarii oraz optymalne planowanie przestojów maszyn przemysłowych. Staramy się dopasować produkty, rozwiązania oraz usługi do specyfiki każdego klienta posiadając w swojej ofercie rozwiązania proste i popularne jak czujniki drgań 4..20mA, on-linowe systemy wibrodiagnostyczne a także tak innowacyjne i przełomowe jak kamera wzmacniająca ruch IRIS M z technologią Motion Amplification. 

W erze przemysłu 4.0 oraz przybywających rozwiązań IoT oraz M2M nadmiar danych jest tak samo niekorzystny jak ich brak. Mając na uwadze najefektywniejsze wykorzystanie właściwych informacji, dążymy do tego aby dostarczane przez nas rozwiązania spełniały założenia polityki Plug&Predict®.

Plug&Predict®:

✓ Minimum zaangażowania klienta przy maksimum korzyści

✓ Łatwe wdrożenie

✓ Sprawna integracja

✓ Czytelne informacje

✓ Najefektywniejsze metody.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów świadczymy również usługi doradcze, konsultingowe, pomiarowe w zakresie pomiarów drgań, gospodarki smarowniczej, pomiarów ultradźwiękowych, wdrażania planów niezawodności. Elastyczna oferta szkoleń dostosowanych do potrzeb działów utrzymania ruchu pozwala w praktyczny sposób zaznajomić się z metodami i technikami pomiarowymi. Dla tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z przyrządami do pomiarów drgań, pomiarów ultradźwięków czy też innych metod wykorzystywanych w predykcyjnym utrzymaniu ruchu posiadamy bogatą ofertę przyrządów w naszej wypożyczalni, aby w okresie wypożyczenia zaznajomić się z użytecznością miernika drgań, analizatora drgań, wyważarki dynamicznej do wyważania w łożyskach własnych, urządzenia do smarowania maszyn, urządzenia do kontroli wycieków, a także akcelerometrów. 

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo

Powiązane kategorie

Mierniki i opomiarowanie