Na rynku chłodniczo-klimatyzacyjnym istniejemy od 1991 roku. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń, narzędzi i komponentów do produkcji oraz serwisu wyrobów chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Dodatkowo od początku 2011 roku oferujemy kompletny serwis i montaż klimatyzacji oraz chłodni przemysłowych.
Jesteśmy przedstawicielem renomowanych firm:
- VULKAN LOKRING GmbH&Co.KG
- REFCO LTD

Naszymi największymi odbiorcami są światowe koncerny produkcyjne urządzeń chłodniczych m.in:
* SAMSUNG
* WHIRPOOL
* JUKA
* FRANKE-Gdynia
* COCA-COLA
* INDESIT
* LG
* ELEKTROLUX
* BUNDY REFRIGERATION
a także przedstawicielstwa producentów zagranicznych jak: Bosch, oraz zakłady, warsztaty i hurtownie artykułów sprzętu serwisowego.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne narzędzia i osprzęt do serwisowania urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Jednak naszym kluczowym zadaniem jest wdrażanie technologii łączenia rur metodą VULKAN LOKRING – eliminującą lutowanie lub spawanie.

W naszej działalności staramy się przede wszystkim zapewnić odbiorcom postępowe także nowoczesne metody produkcji i napraw sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego. Dużym osiągnięciem firmy "AGMET" jest wdrożenie w polskim przemyśle chłodniczym nowoczesnej technologii łączenia rur metodą Vulakan-Lokring eliminującą lutowanie lub spawanie. Firma "ZAMEX" jako pierwsza zastosowała tę metodę w produkcji wyrobów, kolejnym zakładem jest AMICA-Wronki (obecnie Samsung) i POLAR S.A. (obecnie Whirpool).

Szczegóły na temat łączenia rur systemem Vulkan Lokring można uzyskać składając zapytanie na adresy gierczyk@agmet.com.pl , gierczyk@agmet.cc.pl lub telefonicznie (71) 34-55-310 / (71) 34-55-420.
W przypadku wymaganych konsultacji technicznych, służymy fachowym poradnictwem łącznie z udziałem przedstawicieli naszych dostawców zagranicznych. Na życzenie wysyłamy komplet materiałów informacyjnych wraz z katalogami i cennikami. . Odbiór zamówionych pozycji w siedzibie firmy "AGMET" we Wrocławiu lub wysyłka za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą, jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.agmet.cc.pl

Powiązane działy

Chłodnictwo, Klimatyzacja

Powiązane kategorie

w instalacjach klimatyzacyjnych, w instalacjach klimatyzacji samochodowej, w instalacjach chłodniczych, Narzędzia i akcesoria, środki do czyszczenia i dezynfekcji, środki chem. do wykrywania nieszczelności, środki chem. do spawania i lutowania, urządzenia do usuwania i recyklingu czynników chłodzących, czynniki chłodnicze, Czynniki, oleje, środki chemiczne, kształtki, złączki, nakrętki, kapilary i złącza kapilarne, Armatura chłodnicza