54 nowiutkie Junaki M12, wyraźnie nawiązujące do kultowego pierwowzoru, można wygrać robiąc zakupy w 54 placówkach Tadmar - sieci hurtowni branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych (część grupy Saint-Gobain) w loterii "Powrót legendy".

Dlaczego Junaki?

- Junak M12 to wolność w każdym detalu i chromowanym dodatku. Ten dreszcz emocji, swobodę każdego przejechanego kilometra i niepowtarzalne doznania z jazdy motocyklem chcieliśmy ofiarować naszym klientom, którzy zdecydują się na udział w loterii „Powrót legendy”. Wybierając Junaka jako nagrodę główną, braliśmy również pod uwagę siłę i renomę tej marki – to, co mam nadzieję cenią także w nas współpracujący z nami profesjonalni instalatorzy – mówi Michał Jakubowski, Dyrektor Zarządzający Tadmar (na zdjęciu).

Słowo o organizacji loterii

Loteria trwa od 5 września do 4 grudnia. Każde 1000 zł wydane na produkty objęte ofertą promocyjną to jedna szansa na motocykl. Uczestnik loterii wskazuje jedną z 54 hurtowni firmy Tadmar i do tej hurtowni przypisywane są jego szanse (niezależnie od rzeczywistego miejsca złożenia zamówienia). 12 grudnia 2016 roku za pomocą certyfikowanego programu komputerowego programu w każdej hurtowni wylosowany zostanie jeden laureat loterii. Uwaga, wszystkie podatki wynikające z tytułu rozliczeń płaci organizator loterii.

Szczegóły i pełna treść Regulaminu loterii „Powrót legendy” dostępne są na stronie internetowej www.loteriatadmar.pl. Poniżej podajemy wykaz produktów promocyjnych (źródło: Tadmar).