Zapraszamy do zabawy z Kalendarzem Adwentowym Danfoss.
Start zabawy: 28 listopada 2019 r.

W każdym z 4 adwentowych tygodni organizator zapowiada inną grę i w każdym wyłoninony zostanie jeden zwycięzca. Grwa trwa do Świąt Bożego Narodzenia.

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody:

Głośnik LEXON - głośnik Bluetooth z kolekcji TYKHO o mocy 5W z pasywnym chłodzeniem. Wykonany z gumowego silikonu może być obsługiwany mokrymi dłońmi, więc idealnie sprawdzi się w kuchni lub łazience. Ładowanie poprzez port USB.

Zestaw 5 par kolorowych skarpetek - wysokiej jakości kolorowe skarpetki marki TAKA PARA swymi wzorami i kolorami dostarczą każdemu pozytywnej energii. Skarpetki wyprodukowano w Polsce w mieście włókienniczych tradycji – Łodzi.

Karta podarunkowa Rossmann - o wartości 200 zł upoważnia do zakupu całego asortymentu dostępnego w drogeriach Rossmann. Honorowana jest w ponad 1000 drogeriach Rossmann na terenie całego kraju.

Mysz 3Dconnexion SpaceMouse Wireless - to proste w użyciu urządzenie oferuje funkcje umożliwiające efektywną i zaawansowaną nawigację w aplikacjach 3D, a dzięki bezprzewodowej technologii możesz zabrać je, gdzie tylko chcesz.

ZAGRAJ: https://danfoss-as.leadfamly.com/christmas-calendar_2019_pl