Praca dla specjalistów od urządzeń klimatyzacyjnych.

Lindab Sp. z o.o. poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownik Produktu - Urządzenia Klimatyzacyjne.

OPIS STANOWISKA:

  • kierowanie Działem Urządzeń Klimatyzacyjnych,
  • analiza rynku i tworzenie prognoz sprzedaży,
  • kontakty z klientami w zakresie działu urządzeń klimatyzacyjnych,
  • dobory techniczne urządzeń,
  • tworzenie ofert handlowych dla partnerów handlowych i ofert obiektowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych finansowych i ilościowych,
  • budowanie marki produktowej,
  • koordynacja działań marketingowych dla urządzeń klimatyzacyjnych.

  WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska),
  • min. dwuletnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość rynku produktów urządzeń klimatyzacyjnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole i mobilizacji do wykonania wyznaczonych zadań.

  LINDAB OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji i uzależnione od wyników pracy,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport),
  • ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@centrumklima.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania".