Części merytorycznej pobytu we Włoszech towarzyszył bogaty program atrakcji obejmujący m.in. zwiedzanie najpiękniejszych wysp Laguny Weneckiej wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wyjazd z Klientami do słonecznej Italii, w podobnej formule, firma KLIMA-THERM zorganizowała już po raz szósty.

W maju br. - tradycyjnie już, bo po raz szósty na przestrzeni ostatnich kilku lat – 50-osobowa grupa projektantów, inwestorów i wykonawców współpracujących z KLIMA-THERM miała możliwość wzięcia udziału w szkoleniu technicznym w siedzibie włoskiego producenta agregatów wody lodowej marki Clint – koncernu G.I. Holding. Szkolenie z zakresu dostarczania zaawansowanych technologicznie agregatów chłodniczych na rynek europejski stanowiło także okazję do obejrzenia fabryki Clinta, w tym m.in. stanowisk produkcyjnych, montażowych i testowych.

Bogaty program wyjazdu, poza wizytą w fabryce w Rivignano, obejmował ponadto wycieczkę po urokliwej Lagunie Weneckiej z wyspami: Burano – znanej z malowniczo kolorowych domów, Torecello - słynącej z XI-wiecznych zabytków, oraz Murano, gdzie tradycja produkcji rozsławionego szkła weneckiego sięga aż 1291 roku. Na koniec goście firmy KLIMA-THERM zwiedzili położone na licznych bagiennych wyspach miasto kanałów - Wenecję. Uroczysta kolacja w restauracji na Placu Św. Marka, podczas której wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali Certyfikaty oraz pamiątkowe zdjęcia z fabryki, stanowiła zwieńczenie trzydniowego intensywnego pobytu we Włoszech.

Firma KLIMA-THERM dziękuje wszystkim uczestnikom szkolenia za wspólnie spędzony czas i wyjątkową atmosferę sprzyjającą budowaniu trwałych, partnerskich relacji biznesowych.