Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej został po raz kolejny jednym z beneficjentów projektu. W ramach nawiązanej współpracy sponsoringowej firma KLIMOR otrzymała status wyłącznego partnera wspierającego drużynę piłkarską reprezentującą Wydział podczas wiosennych rozgrywek Międzywydziałowej Ligii Piłki Nożnej. Logo KLIMOR eksponowane jest zarówno na strojach zawodników: koszulkach meczowych i ortalionach treningowych, jak i we wszystkich kluczowych mediach internetowych powiązanych z uczelnią, samorządem studenckim oraz samą ligą piłkarską.

- Taki rodzaj działalności społecznej KLIMOR ma na celu nie tylko wyróżnić firmę i ją uatrakcyjnić na rynku, ale także zwiększyć emocjonalne zaangażowanie otoczenia w stosunku do niej. Promowanie naszej firmy poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych traktujemy jako jedno z narzędzi budowy świadomości marki KLIMOR w bliskim otoczeniu biznesowym organizacji.– podsumowuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.

 

***

KLIMOR SA jest wiodącym producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Począwszy od 2010 roku, KLIMOR rozwija swoją działalność produkcyjną i handlową pod parasolem Grupy KLIMA-THERM. Blisko 50 lat tradycji wspartej fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobywanym w Polsce i wielu europejskich krajach, pozwala firmie na stałe poszerzanie oferty o najnowsze rozwiązania, odzwierciedlające aktualne trendy w branży, przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych.

Za marką KLIMOR stoi przede wszystkim bogaty typoszereg central klimatyzacyjno-wentylacyjnych w wykonaniu standardowym, higienicznym oraz basenowym.