Konkurs polega na zakupie oznakowanych towarów ESBE, za co otrzymuje się pieniądze na kartę przedpłaconą VISA.

Aby wziąć udział w konkursie "Odbierz pieniądze za zakupy produktów ESBE" neleży zakupić określony towar z oferty ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o., z listy wymienionych w regulaminie. Produkty te są oznaczone specjalną naklejką z kodem promocyjnym. Nastepnie należy zarejestrować się na stronie www.klubesbe.pl oraz wprowadzić kod z produktu i numer faktury bądź paragonu w zakładce Konkursy i promocje. Po pierwszej rejestracji kodu uczestnik konkursu otrzymuje kartę przedpłaconą VISA, na którą raz w miesiącu przelane zostaną pieniądze, które można wykorzystać na dowolny cel.

Zakup każdego z produktów ESBE z naklejką promocyjną to określona liczba punktów - 10 punktów = 5 zł. Zebrane punkty zostają przeliczone na pieniądze, a te przelewane są na kartę przedpłaconą VISA. Więcej zarejestrowanych kodów to więcej pieniędzy na karcie!

Celem konkursu jest promocja towarów ESBE.

>>Regulamin konkursu ESBE

 

Co to jest KLUB ESBE?

KLUB ESBE powstał z inicjatywy ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o. jako platforma wymiany doświadczeń, pomysłów i wiedzy dla nstalatorów. Członkowstwo w KLUBIE ESBE potwierdzone jest specjalną Karta Członkowską, która uprawnia do:

- uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez ESBE lub partnerów
- korzystania z doradztwa technicznego - specjalna linia telefoniczna dla członków klubu ESBE
- otrzymywania informacji i biuletynów technicznych ESBE – gdzie indziej niepublikowanych
- uczestnictwa w konkursach ESBE: możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród
- otrzymywania dodatkowych bezpłatnych materiałów informacyjnych, katalogów i cenników ESBE
- otrzymywania gadżetów ESBE.

Jak zostać członkiem KLUBU ESBE? To proste: należy wypełnić formularz rejestracyjny. Każdy nowy Klubowicz otrzymuje prezent powitalny!

Szczegóły na stronie www.klubesbe.pl

ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o.

Źródło: ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o.