Belki chłodzące wydają się urządzeniami bardziej złożonymi i skomplikowanymi niż klimakonwektory. Dla pełnego wykorzystania ich zalet w danym pomieszczeniu kluczowy jest prawidłowy dobór. Warto poznać jego tajniki.

  • Jak komfortowo projektować komfort?
  • Na co zwrócić szczególną uwagę?
  • Jak rozstawiać belki w pomieszczeniu?
  • Jak zmienią się parametry, gdy zmienimy architekturę pomieszczenia, choćby dostawimy ścianę?


Odpowiedzi na te pytania (i nie tylko!) poznają Państwo podczas najbliższego webinarium FläktGroup. PEŁEN KOMFORT Z PROGRAMEM SELECT. Wprowadzenie do doboru belek chłodzących – spotkanie online pod takim hasłem poprowadzi dobrze znany naszym Słuchaczom ceniony praktyk i znakomity prelegent, Rafał Włodkowski z FläktGroup. Ekspert spotka się z Państwem 27 września o godz. 12.00.

Webinarium (web+seminarium, czyli krótkie seminarium internetowe) potrwa około godziny. W tym czasie będą mieli Państwo okazję zapoznać się z doborem belek chłodzących w programie SELECT, pod kątem najlepszego wykorzystania możliwości tych urządzeń. Do Państwa dyspozycji tradycyjnie będzie też czat moderowany, dający możliwość zadawania pytań.

SELECT – program doboru przygotowany przez FläktGroup - pomaga projektantom nie tylko dobrać urządzenia pod konkretny projekt, ale i sprawdzić, jak dobrane rozwiązania spełnią założenia projektowe. Ma formę aplikacji webowej (sieciowej), z której można korzystać także bez logowania i rejestracji, a przy tym jest prosty i intuicyjny. Po zapoznaniu z jego możliwościami projektant nie będzie miał ochoty „przesiadać się” na inne narzędzia doborowe.

PEŁEN KOMFORT Z PROGRAMEM SELECT. Wprowadzenie do doboru belek chłodzących

  • kiedy: 27 września o godz. 12.00 (środa)
  • jak długo: 60 min.
  • gdzie: online

Tradycyjnie warunkiem udziału w webinarium jest wcześniejsza bezpłatna rejestracja. Wszystkie informacje szczegółowe otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację.