Piękna pogoda oraz bogata pula nagród sprawiły, iż na starcie stawiło się aż 40 profesjonalnych graczy, chcących aktywnie spędzić ten dzień. Dla początkujących golfistów zaaranżowana została Akademia Golfa LG. Kilkadziesiąt osób wzięło udział w swych pierwszych zajęciach z golfa, próbując opanować uderzenia na driving range’u oraz precyzyjną grę na putting greenie. Umiejętności uczestników Akademii Golfa LG zostały sprawdzone w konkursie, w którym atrakcyjne nagrody rozdał Partner Turnieju – firma D&R Czach Mercedes-Benz.

Konkursowi o Puchar LG Electronics towarzyszyły duże emocje z uwagi na nagrodę główną w klasyfikacji strokeplay netto, którą był nowoczesny klimatyzator LG Deluxe z technologią Smart Inverter.  Należało wykazać się naprawdę bardzo dobrą grą, by osiągnąć wynik, który dawał nadzieję na wygraną. Szans jednak nie dał nikomu Pan Kamil Kędzior, który przeszedł Pole Golfowe Dwa Stawy w 81 uderzeniach brutto (rekord życiowy).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pierwszego Turnieju o Puchar LG Electronics oraz Akademii Golfa LG za wspaniałe sportowe emocje, gratulujemy wygranych i życzymy kolejnych golfowych sukcesów.

Nowoczesny klimatyzator LG Deluxe > dowiedz się więcej o klimatyzatorach LG 2016
Skontaktuj się > z Dystrybutorem LG